تحقق ۱۰۱ درصدی سهیمه اشتغال فیروزکوه در سال ۱۴۰۱

فرماندار فیروزکوه گفت: تحقق ۱۰۱ درصدی سهیمه اشتغال در ۱۴۰۱، فیروزکوه را در رتبه برتر استان تهران قرار داد.

محمد حیدری‌منش در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی شبکه خبری تهران نیوز، اظهار کرد: سهمیه اشتغال تعیین شده برای شهرستان فیروزکوه در سال ۱۴۰۱ بیش از ۱۰۰ درصدی و ۱۰۱.۱۷ درصد محقق شده و فیروزکوه را در رتبه برتر در استان تهران قرار داد.

وی بیان کرد: در سال گذشته تعهد اشتغال برای شهرستان فیروزکوه ۲ هزار و ۲۷۵ نفر تعیین شده بود که با ایجاد اشتغال توسط دستگاه‌های مرتبط در شهرستان و مجموعه‌های صنعتی بر اساس اطلاعات وارده در سامانه رصد موفق شدیم برای ۲ هزار و ۳۱۵ نفر اشتغال ایجاد کنیم و به این ترتیب فیروزکوه در سالی که گذشت در حوزه اشتغالزایی رتبه برتر استان تهران را از آن خود کرد.

فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: میزان تعهد اشتغال این شهرستان در سال جاری اشتغالزایی برای ۲ هزار و ۹۵۷ نفر است که این تعهد در قالب اشتغال در پروژه‌های پیمانکاری در مجموعه‌های کارگاهی، شهرک‌های صنعتی و مجموعه‌های تولیدی و مجموعه‌هایی که در حوزه خدماتی جذب نیرو خواهند داشت، تعریف شده است.

حیدری‌منش افزود: تحقق این میزان اشتغال تعهد شده با همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و با پیگیری متولیان امر محقق خواهد شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 755436

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =