برگزاری جشن گرامیداشت دهه کرامت در روستای قیصرآباد

در روزهای پایانی دهه کرامت، روستای قیصرآباد از توابع بخش کهریزک در اقدامی شایسته جشن بزرگ دهه کرامت را با حضور عموم مردم و کودکان روستا برگزار کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، قنبرنژاد دهیار روستای قیصرآباد در مراسم گرامیداشت دهه کرامت، ضمن اشاره به دغدغه‌مندی مدیران روستایی قیصرآباد در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی و گرامیداشت شایسته مناسبات ملی مذهبی اظهار داشت: تلاش داریم در گرامیداشت تمامی مناسبت‌های ملی مذهبی فعالیت موثر داشته و در مسیر اعتلای فرهنگی و عمومی جامعه گامی موثر برداریم که موجب ایجاد همدلی و همسویی مردم و مسئولان خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت نقش زنان و دختران در جامعه امروزی و خانواده‌ها گفت: دهه کرامت فرصت مناسبی است تا بانوان و دختران با ابعاد برجسته شخصیت حضرت معصومه(س) و جایگاه معنوی ایشان آشنا شوند و دریابند که الگوبرداری از آن حضرت بهترین راه برای موفقیت و سربلندی است.

دهیار روستای قیصرآباد ضمن برشماری فضائل اخلاقی حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) تشریح کرد: تعداد ۴ غرفه در این مراسم تحت عنوان غرفه کودک و خانواده و غرفه‌های اقتصادی و تغذیه برای بهره‌مندی عموم مردم در نظر گرفته‌شده است. همچنین تیم پزشکی گروه جهادی کوثر برای خدمات‌رسانی به شرکت‌کنندگان در مراسم در این غرفه‌ها مستقر شده‌اند.

قنبرنژاد ضمن اشاره به استقرار تیم پزشکی گروه جهادی کوثر برای خدمات‌رسانی به شرکت‌کنندگان اظهار کرد: با حضور این گروه و اجرای برنامه‌های مختلف، برپایی غرفه‌های فرهنگی، ویزیت رایگان روانشناسی، اجرای سرود توسط کودکان و برگزاری مسابقه و اعطای جایزه به شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه‌های اجرا شده در جشن بزرگ دهه کرامت روستای قیصرآباد بود.

وی با بیان استقبال خوب اهالی روستا مخصوصا کودکان و نوجوانان، عنوان کرد: در نظر داریم در مناسبت‌های دیگر با استفاده از ظرفیت بسیج و گروه‌های جهادی برنامه‌های مناسبی برای اهالی داشته باشیم.

انتهای خبر/*

کد خبر 755477

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =