امت ما توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

در وصیت‌نامه‌اش شهید «محمود کاوه» نوشته شده است: دشمن باید بداند و این تجربه را کسب کرده باشد که هر توطئه‌ای را که علیه انقلاب طرح‌ریزی کند، امت بیدار و آگاه با پیروی از رهبر عزیز خنثی خواهد کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با انتشار وصیت‌نامه شهدای والامقام از یک سو مطالبات و توصیه‌های آن عزیزان را مرور می‌کنیم.


وصیت‌نامه شهید محمود کاوه

بسم رب الشهداء و الصدیقین

دشمن باید بداند و این تجربه را کسب کرده باشد که هر توطئه‌ای را که علیه انقلاب طرح‌ریزی کند، امت بیدار و آگاه با پیروی از رهبر عزیز، آن را خنثی خواهد کرد. آینده جنگ هم کاملاً روشن است که پیروزی نصیب رزمندگان اسلام خواهد شد و هیچگاه ما نخواهیم گذاشت که خون شهیدانمان هدر رود. اگر امروز به‌ انقلاب‌ ما خدشه‌ وارد شود بدانید که‌ به‌ مسلمان‌های‌ جهان‌خدشه‌ وارد شده‌ است‌ و اگر به‌ انقلاب‌ ما رونق‌ داده‌ شود آنها پیروز شده‌اند.

شهادت شهادت پیامی ز قرآن براه خـدا و ز بهر ضعــیفان

ز بهـر مسلمـان چنین گفته یزدان شهادت شهادت بود خط پایان

شهادت شهادت سـرود خــدائی شهـادت سعادت شهادت رهائی

ای خدا امشب راه تو را می‌پویم مهر تـو را می‌جویم شادان روم

۱- خدمت پدر و مادر خواهر و برادر و همه اقوام دوستان و خواهران و برادارن دینی سلام عرض میکنم وامیدوارم را ببخشید.

۲- بعد از کشته شدنم اگر جدی از من جسدی باقی ماند آن را پیش پدر و مادرم ببرید تا در هر جا که خواستند دفن نمایند.

۳- ای پدر و مادر گرامی اصلا ناراحت نباشید از اینکه من کشته شدم چون من در راه هدفم که رسیدن به اسلام واقعی می‌باشد کشته شده و کشته شدن در راه اسلام و قرآن نیز همان شهادت است و شهادت آرزوی هر مسلمان واقعی می‌باشد که اسلام را درک کرده باشد مسلمانی که می‌خواهد خدا گونه بشود و خدا گونه باشد.

به مادرم دلداری بدهید و به او بگوئید که ناراحت نباشد و به مادران دیگر بیاموزد که فرزندانی داشته باشند که در راه اسلام قدم برمی‌دارند و در راه اسلام کشته شوند مادرم این را نیز بداند که او در فردای در پیش فاطمه رو سپید است چون او نیز شهید داده است.

۴- از همه برادران و خواهران دینی می‌خواهم که راه مرا که راهی جز راه اسلام و امام خمینی نمی‌باشد ادامه دهند و تا پیروزی کامل مبارزه نمایند.

۵- همیشه با یکدیگر با ملاطفت و مهربانی رفتار نمائید. با دشمنان اسلام و منافقین سرسختانه بجنگید و جهاد نمائید.

الله اکبر خمینی رهبــر. مبارزه و جهاد تا پیـروزی کامل و برقراری جمهوری اسلامی.

انتهای پیام/

کد خبر 755529

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =