دشمن از تفکر امام خمینی(ره) هراس دارد

فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: مشکل آمریکا با ایران تفکر امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی است و دشمن از این تفکر هراس و واهمه دارد.

محسن اردستانی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی شبکه خبری تهران‌نیوز با تبیین مکتب امام خمینی(ره) در آستانه سی و چهارمین سالروز رحلت امام راحل، اظهار کرد: یکی از سیاه‌ترین دوران زندگی ایرانی‌ها در دوران رژیم پهلوی افتاد، آنجا که این رژیم طرفدار پروپاقرص غرب و آمریکا بود و حتی بدون اجازه آمریکا آب هم نمی‌خورد.

وی اضافه کرد: در دورانی که باید طرفدار یکی از دو قطب دنیا یعنی غرب یا شرق باشید و به زعم دشمنان دو راه برای سعادت بشریت وجود داشت یا باید غربی می‌شدید یا شرقی، مادی‌گرایی یا سوسیالیسم‌گرایی، اما امام خمینی(ره) در آن دوران با انقلاب اسلامی غرب و شرق را کنار زد و فرمود که «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی.»

فرماندار شهرستان پاکدشت تصریح کرد: در دورانی که امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، برخی مقابله با غرب را در این می‌دیدند که به دامن شرق بروند، بنابراین امام راحل در دورانی با انقلاب اسلامی آمد و ایدئولوژی جدیدی را با نام مبارزه دینی با استکبار پایه‌گذاری کرد.

اردستانی با بیان اینکه امام خمینی(ره) با شعار «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی.» انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند، یادآور شد: به این معنا که ما به شرق و غرب اعتماد نداریم و امام خمینی(ره) با ترویج آموزه‌های دینی و انقلاب اسلامی خدمت بزرگی را به دنیای اسلام کردند.

وی خاطرنشان کرد: نامه معروفی که امام خمینی(ره) به گورباچف نوشتند که با رهایی تفکر کمونیسم به دامن اسلام وارد شوید، مربوط به تفکر دینی بود، متأسفانه غربی‌ها بعد از انقلاب اسلامی عنوان می‌کردند که تفکر کمونیستی جواب نمی‌دهد و باید برای سعادت بشری به سمت تفکر لیبرالیستی و غربی وارد شوند.

فرماندار شهرستان پاکدشت متذکر شد: غربی‌ها مشاهده کردند که انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) که خواسته‌شان نبود به پیروزی رسید و غرب را به چالش کشید و ماحصل تفکر امام خمینی(ره) انقلاب در برخی کشورها بود که حاکمانشان بدترین خشونت‌ها را علیه مردم‌شان داشتند و به تبعیت بی‌چون و چرا از غرب می‌پرداختند.

اردستانی تصریح کرد: غربی‌ها همواره دنبال نابودی تفکر امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی در ایران و سایر کشورها بودند، اما در نهایت موفقیتی حاصل نکردند.

انقلاب اسلامی مهم‌ترین دستاورد امام راحل برای آزادیخواهان جهان بود

وی با تأکید بر اینکه دستاورد امام خمینی(ره) برای تمامی آزادیخواهان جهان انقلاب اسلامی بود، تشریح کرد: برای حفظ انقلاب اسلامی باید اتحاد و یکپارچگی خود را حفظ کنیم، مشکل غرب با ما سر جمهوری اسلامی و ادعای واهی دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای نیست که اگر اینگونه بود آمریکا با پاکستان که دارای سلاح هسته‌ای است، مقابله می‌کرد، بلکه مشکل آمریکا با ایران تفکر امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی است و دشمن از این تفکر هراس و واهمه دارد.

فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: غربی‌ها دنبال پیاده‌سازی تفکر لیبرالیستی در داخل ایران هستند و این با فرهنگ شیعیان در تضاد است، بنابراین برخی متفکران غربی تلاش دارند به مردم القا کنند که نسخه انقلاب اسلامی در ایران جواب نداده و باید انقلاب را رها کرد، اما با تدابیر مقام معظم رهبری نقشه شوم دشمنان همواره نقش بر آب شده است.

اردستانی خاطرنشان کرد: بنابراین مقاومت تنها راه مقابله با دشمنان است تا بتوانیم تمدن بزرگ اسلامی مدنظر نظر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری را جامه عمل بپوشانیم و پرچم را به صاحب اصلی آن امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف برسانیم.

وی عنوان کرد: مسئولان برای مقابله با دسیسه‌های دشمن گوش به فرمان مقام معظم رهبری و ولایت باشند و فرمایش ایشان را نصب‌العین قرار دهند و با حفظ یکپارچگی می‌توان از پیچ تاریخی گذر کرد و انقلاب اسلامی را به اهداف بزرگش رساند.

فرماندار شهرستان پاکدشت در بخش دیگری از سخنان خود با مقایسه وضعیت عدالت در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در دوران رژیم پهلوی بی‌عدالتی محض حکمفرما بود، به طوری که شاه و اطرافیانش ثروت کشور را بین خودشان تقسیم کرده بودند و بسیاری از مردم در فقر به سر می‌بردند، اما امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی سیاست شاه را برهم زدند و عدالت را برقرار کردند و اکنون بسیاری از روستاها دارای امکانات هستند، در حالی که در زمان قبل از انقلاب اسلامی روستاها از امکانات اولیه هم برخوردار نبودند.

انتهای خبر/*

کد خبر 755608

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =