برپایی مراسم ویژه ۱۵ خرداد در بومهن 

 مراسم بزرگداشت شهدای قیام ۱۵ خرداد با حضور دبیر جمعیت فدائیان اسلام و همرزم شهید نواب صفوی به میزبانی شهرداری بومهن برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عصر امروز در این مراسم مجتبی رضازاده شهردار بومهن و محمدمهدی عبدخدایی دبیر جمعیت فدائیان اسلام به سخنرانی پرداخته و آرمان‌ها و اهداف و مواضع رهبر کبیر انقلاب اسلامی را برای جوانان تبیین کردند.

امام خمینی (ره) دین را به دانشگاه‌ها برد

دبیر جمعیت فدائیان اسلام در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران دنیا را به تپش واداشته است، گفت: هر زمان دیدید دشمن از شما و رفتار شما تعریف می‌کند به خودتان مشکوک شوید و بدانید مسیر را اشتباه می‌روید.

عبدخدایی در بومهن اظهار داشت: شبکه‌های ماهواره‌ای با تطهیر عصر پهلوی و با انکار حقایق تاریخی، بر حافظه‌ تاریخی بینندگان این شبکه‌ها سوار شده و به شستشوی کارنامه‌ی ننگین ضددینی و ضدفرهنگی عصر رضاشاه می‌پردازند.

وی افزود: امام خمینی (ره) دین را به دانشگاه‌ها برد و دانشگاه‌ها را متحول کرد و به دین، مذهب، اهل تسنن و شیعه شخصیت داد.

آینده از آن تشیع و ایران است

همچنین رضازاده شهردار بومهن در این مراسم گفت: آینده از آن تشیع و ایران است، همه عزت و آبروی ما از برکت امام خمینی(ره) و خون شهدا و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

وی افزود: کمبود و مشکلات در تمام کشورهای دنیا هست ولی واقعیت این است که آینده از آن تشیع و ایران است. اتفاقاتی که در منطقه و دنیا افتاده نشان از اهمیت و جایگاه ایران عزیز در دنیاست و ایران روزبه‌روز مستحکم‌تر و استوارتر از دیروز به حرکت خودش ادامه می‌دهد.

گفتنی است در این مراسم ضمن مداحی محسن رضوانفر، گروه‌های سرود دختران آسمان و مکبران مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع) بومهن به صورت جداگانه به هم‌خوانی پرداختند.

انتهای پیام/

کد خبر 755740

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =