کمپ تمرینی بانوان تکواندوکار در پردیس برگزار شد

نخستین کمپ تمرینی تکواندو با حضور مربیان تیم‌های ملی و اساتید قهرمان پرور از سراسر استان تهران در پردیس برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، این کمپ ورزشی برای اولین‌بار و به همت بهاری‌نیا نائب رئیس هیات تکواندو شهرستان پردیس و با حضور بازیکنان و قهرمانان تکواندو در باشگاه تشریفات شهر پردیس برگزار شد.

در این مراسم قهرمانان ملی چون استاد ریحانه فولادی، استاد مریم حجتی، استاد ریحانه محمدی، استاد اختر کیانی، استاد فاطمه اعرابی، استاد فاطمه غلامعلی با میزبانی استاد بهاری‌نیا مربی آکادمی تکواندو مجموعه ورزشی تشریفات پردیس و نائب رئیس هیات تکواندو برپا شد.

نائب رئیس هیات تکواندو شهرستان پردیس در این رابطه گفت: در این کمپ که برای نخستین بار در استان تهران برگزار شده بازیکنان در دو نوبت صبح و بعدازظهر زیر نظر اساتید به تمرینات فنی و مبارزه تکواندو پرداختند.

بهاری‌نیا در مورد زمان برگزاری دور بعدی این کمپ بیان کرد: دور بعدی کمپ تمرینی بانوان تکواندوکار در نیمه تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قرار است این کمپ به صورت دوره‌ای برگزار شود، عنوان کرد: با ابتکاری جدید از سوی نائب رئیس هیئت تکواندو بانوان و مربی تکواندو آکادمی تکواندو و همراهی مدیریت مجموعه ورزشی تشریفات، این کمپ قرار است میزبان تیم‌های تکواندو از سراسر کشور باشد.
امید است با این حرکت موثر شهرستان پردیس میزبان افتخارآفرینان رشته‌های ورزشی از سراسر کشور باشد.

انتهای پیام/

کد خبر 755744

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =