کاروانی از نیروهای آمریکا از عراق به سوریه رفتند

ارتش آمریکا بار دیگر با عبور از مرز مشترک عراق و سوریه، کاروانی از کامیون‌های تجهیزات لجستیکی خود را برای تقویت پایگاه‌های غیرقانونی‌اش در میادین نفتی سوریه منتقل کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، ارتش آمریکا ضمن تشدید عملیات انتقال تجهیزات نظامی به پایگاه‌های غیرقانونی خود در شرق سوریه و همزمان با افزایش آموزش‌های نظامی خود، از گذرگاه زمینی الولید مرز مشترک با اقلیم کردستان عراق کاروان نظامی و لجستیکی جدیدی به سوریه منتقل کرد.

منابع محلی در حومه حسکه می‌گویند، این کاروان شامل ۲۰ کامیون حامل مواد لجستیک، جعبه‌های در بسته و بلوک‌های سیمانی است که به سمت پایگاه‌های غیرقانونی آمریکا در حومه این استان حرکت کرد.

۱۹ ژوئیه ارتش آمریکا تجهیزات نظامی جدیدی به مناطق شمال شرق سوریه از طریق گذرگاه زمینی الولید فرستاد که شامل ۳۰ کامیون حامل مواد لجستیک، تانکرهای حامل سوخت و جعبه‌های در بسته بود و به سمت پایگاه‌های آن در حومه حسکه مخصوصا پایگاه نفتی الجبسه در شهر الشدادی در جنوب حسکه حرکت کرد.

در همین راستا، منابع محلی در شهر الشدادی گفتند، طی دو شب گذشته صدای انفجار ناشی از آموزش‌های نظامی نیروهای ائتلاف آمریکا با مشارکت نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) در پایگاه میادین نفتی الجبسه شنیده می‌شد.

ارتش آمریکا کاروانی از نیروهایش را از عراق به سوریه فرستاد

منبع:‌ ایسنا

انتهای خبر/

کد خبر 757559

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =