آرمان نام‌آور رئیس شورای شهر فیروزکوه شد

با اعلام رأی‌گیری جلسه تعیین هیأت رئیسه شورای شهر فیروزکوه، آرمان نام‌آور به عنوان رئیس شورای شهر انتخاب شد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر فیروزکوه در سال ۱۴۰۰ عباس شجاع، محمد اسفندیار، محمدرضا شهرآشوب، آرمان نام‌آور و نیما سراج از سوی مردم به شورای اسلامی شهر فیروزکوه راه یافتند.

در مدت دو سال گذشته فعالیت شورای شهر و مدیریت شهری فیروزکوه قابل قبول بوده است، مطابق روال سال‌های گذشته نشست شورای اسلامی شهر فیروزکوه با دستور کار تعیین هیأت رئیسه سال سوم دوره ششم شورای اسلامی شهر برگزار شد.

گفتنی است، ظهر امروز و بر اساس رای‌گیری صورت گرفته در سومین سال ششمین دوره شورای اسلامی شهر فیروزکوه، در انتخابات داخلی اعضای هیأت رئیسه شورای شهر، آرمان نام‌آور به عنوان رئیس شورای شهر معرفی شد.

این مسئولیت در دو سال گذشته بر عهده محمدرضا شهرآشوب بود و همچنین سال گذشته آرمان نام‌آور به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه و عباس شجاع به عنوان دبیر شورا و محمد اسفندیار به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شده بودند.

بر اساس نتایج رأی گیری در امسال، محمدرضا شهرآشوب به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر فیروزکوه و عباس شجاع به عنوان دبیر شورا انتخاب شدند.

قابل ذکر است، انتخاب اعضای کمیسیون‌ها و نمایندگان شورا در سایر کمیسیون‌ها در جلسات بعدی شورا مشخص خواهد شد.

همچنین این نکته حائز اهمیت است که با تلاش شورای شهر فیروزکوه و در تصمیمی که شورای استان تهران و همچنین استانداری تهران به جمع بندی رسیدند، شورای شهر فیروزکوه در بین ۴۴ شهر استان تهران رتبه نخست را کسب کرد و در همایش ملی روز شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور رئیس جمهوری در تالار بزرگ کشور برگزار شد، از شورای اسلامی شهر فیروزکوه تقدیر به عمل آمد.

این افتخار و انتخاب به عنوان شورای شهر برتر برای اولین بار در تاریخ ادوار شورای اسلامی شهر فیروزکوه، توسط شورای ششم کسب شد که نشان از عملکرد قابل قبول و خوب این شورا در این شهر دارد.

انتهای پیام/*

کد خبر 757753

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =