کد خبر 758065
۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰
خبر بد فدراسیون فوتبال برای پرسپولیس

پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس در فاصله یک روز تا آغاز لیگ همچنان بسته است‌.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، منصور قنبرزاده درمورد وضعیت تیم‌های لیگ برتری برای استفاده از بازیکنان جدید در هفته اول لیگ برتر، اظهار داشت: هنوز پنجره ۵_۴ تیم بسته است. رضا درویش تا ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته دفتر من در سازمان لیگ حضور داشت. قراردادهای پرسپولیس را آورده بود که آنها را گرفتیم و کارهایشان را کردیم.

وی افزود: هنوز برای پرسپولیس به دلیل بدهی‌های داخلی کارت صادر نشده و پنجره‌اش بسته است. این‌ها مکاتبه کرده و کارهایشان را انجام دادند. گفتند تا ساعت ۸ و ۹ صبح امروز این بدهی اندک را پرداخت می‌کنیم. همه کارهای پرسپولیس را انجام داده‌ایم اما هنوز کارتی صادر نشده است. برخی باشگاه‌ها نیز همین وضعیت را دارند.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در حالی این صحبت‌ها را در برنامه فوتبال برتر مطرح کرد که روز یکشنبه فرشید طاهری، مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد: تمامی ۱۶ باشگاه لیگ برتری در موعد مقرر تعیین شده قرارداد بازیکنان خود را برای ثبت و صدور کارت بازی به سازمان لیگ ارائه کردند و باید از مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر با سازمان لیگ به دلیل این تعامل و همکاری تشکر کنم. تقریبا کارت بازیکنان تمامی تیم‌ها صادر شده و کارت بازی بازیکنان جدید باشگاه‌ها نیز در هفته نخست بعد از بررسی مراحل قانونی صادر خواهد شد.

این اظهارات در حالی مطرح شده که بیست و سومین دوره لیگ برتر از چهارشنبه آغاز خواهد شد.

منبع: خبرورزشی

انتهای پیام/

کد خبر 758065

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =