به سینمایی متعهدم که مخاطبانش اندک اما آبرومند است

اکران مردمی فیلم سینمایی «بی‌مادر» با حضور عوامل فیلم و جمعی از دوستداران سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، آئین اکران مردمی فیلم سینمایی «بی‌مادر»، شب گذشته با حضور با حضور سید مرتضی فاطمی (کارگردان)، علی اوجی (تهیه‌کننده)، بازیگرانی چون امیر آقایی و پردیس پورعابدینی و جمعی از دوستداران سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

سید مرتضی فاطمی، کارگردان فیلم، پیش از آغاز نمایش روی صحنه رفت و از سه مهمان اصلی فیلم دعوت کرد تا برای تماشاگران صحبت کنند.

علی اوجی، تهیه‌کننده «بی‌مادر» با کنایه از بی‌توجهی داوران جشنواره فیلم فجر نسبت به این اثر سینمایی گفت: اگرچه این فیلم مستقل را در داخل تحویل نگرفتند اما در جشنواره‌های خارجی با اقبال خوبی مواجه شد.

امیرآقایی، بازیگر این فیلم نیز در سخنانی کوتاه گفت: خیلی خوشحالم که هنوز می‌توانم به خواسته‌هایم پایبند بمانم. به سینمایی متعهد هستم که اگرچه مخاطبانش اندک اما آبرومند است.

پردیس پورعابدینی، دیگر بازیگر «بی‌مادر» نیز با اشاره به نقش خود در این فیلم سینمایی گفت: با لحظه لحظه نقش مهروز در «بی‌مادر» زندگی کردم و خوشحالم که امشب در کنار مردم هستم و با هم، فیلم را می‌بینیم.

فیلم‌سینمایی «بی‌مادر» که این روزها روی پرده سینماهای سراسر کشور درحال اکران است، تاکنون با جذب حدود سی هزار تماشاگر در کمتر از یک هفته توانسته است از مرز فروش یک میلیارد تومانی عبور کند.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 758458

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =