آدم‌ربایان به دام پلیس ری افتادند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند چهار نفره آدم‌ربایی در عملیات ضربتی پلیس آگاهی این شهرستان، خبر داد و گفت: طی عملیاتی ۴۸ ساعته این افراد دستگیر و به دست قانون سپرده شدند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، محمدقاسم طرهانی گفت: روز ۱۵ مرداد ماه امسال فردی با مراجعه به پلیس آگاهی ادعا کرد که توسط چند مرد در محله چشمه‌علی شهرری ربوده شده و پس از چند روز اذیت و آزارِ وی توسط آدم‌ربایان، او را در اطراف شهرستان ری رها کرده‌اند که با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی سریعاً وارد عمل شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ری پس از بررسی و به کارگیری اقدامات فنی پلیسی و منابع اطلاعاتی طی روزهای بعد، موفق به شناسایی دو تن از اعضای باند آدم‌ربایان شده که در یک عملیات ضربتی هر دو دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه بیان داشت: در تحقیقات انجام شده، متهمان به جرم خود اعتراف و همدستان خود را معرفی کردند که متعاقب آن، روز گذشته در عملیاتی ضربتی و منسجم دو نفر دیگر اعضای باند نیز دستگیر و علیرغم انکار اولیه در مواجهه با دلایل و ادله پلیس به جرم خود اعتراف کردند.

طرهانی در پایان، با بیان اینکه پلیس به مخلان ناامنی مجال هیچگونه اقدامی را نخواهد داد و مخلان نظم و امنیت عمومی بدانند که در صورت ارتکاب جرم با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند، بیان کرد: با تکمیل تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده هر چهار متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی منتقل شدند.

منبع: فرتاک نیوز

انتهای خبر/

کد خبر 758891

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =