کد خبر 758928
۱۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱
کاهش ۱۵ درصدی قیمت روغن نباتی

مطابق تصمیمات کارگروه تنظیم بازار، کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت مصرف‌کننده انواع روغن‌نباتی نیمه‌جامد و مایع به کارخانجات تولیدی ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، بر اساس پیشنهاد سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و انجمن صنفی صنایع روغن نباتی ایران به دنبال روند کاهشی نرخ جهانی روغن‌خام و همچنین نرخ فروش انواع روغن‌خام از سوی وزارت جهادکشاورزی(شرکت بازرگانی دولتی ایران)، کاهش قیمت روغن نباتی اعمال می‌شود.

مطابق این تصمیم بنا به تصمیمات کارگروه تنظیم بازار ، قیمت مصرف‌کننده انواع روغن‌نباتی نیمه‌جامد و مایع در بسته‌بندی‌های مختلف در دامنه ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش خواهد یافت.

صنعت و معدن , اقتصاد , کالاهای اساسی , ستاد تنظیم بازار ,

به دنبال این تصمیم انجمن صنفی روغن نباتی ایران با رسال نامه‌ای لیست جدید قیمت انواع روغن نباتی را با اعمال کاهش قیمت‌ها به شرکت‌های تولیدکننده ابلاغ کرد.

در این نامه به مدیران عامل شرکت‌های عضو اعلام شده «لیست قیمت مصرف‌کننده جدید که توسط سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در سامانه ۱۲۴ بارگذاری و ابلاغ گردیده خدمتتان ارسال می‌شود خواهشمند است ضمن رعایت درج قیمت مصرف‌کننده جدید امکان دریافت فایل قیمت از سایت ۱۲۴ نیز فراهم شود.»

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 758928

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =