تغییرات متعدد شهردار در احمد آباد مستوفی به مردم آسیب زد

فرماندار اسلامشهر گفت: بی‌ثباتی و تغییرات متعدد با انتخاب پنج سرپرست و شهردار طی دو سال لطمات فراوانی به مردم احمدآباد مستوفی تحمیل کرد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، از اعلام روز جمعه روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر حسین حبیبی ضمن تسلیت سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، شهادت امام‌حسن‌مجتبی(ع) و حضرت ‌امام رضا(ع) با بیان مطلب فوق اظهار داشت: متاسفانه این بی‌ثباتی‌ها باعث عقب‌ماندگی‌های فراوان احمدآباد مستوفی در بخش‌های مختلف نسبت به سایر شهرها و عدم ارائه خدمات مطلوب به مردم شده است.

وی با اشاره به گلایه‌های مردم احمدآباد مستوفی در جلسات ملاقات عمومی و محافل مختلف از پرداختن مجموعه شورا و شهرداری این شهر به موضوعات حاشیه‌ای و کشمکش‌ها و اختلافات آسیب‌زا و غفلت از پرداختن به موضوعات اصلی، افزود: اعضای شورای شهر احمد آباد مستوفی می‌بایست در روند انتخاب شهردار جدید دقت لازم را داشته باشند و در صورت لزوم از مشورت نهادهای نظارتی نیز استفاده کنند تا گزینه اصلح و کارآمد برای شهرداری انتخاب کنند.

این مسئول با تاکید بر اینکه اعضای شورا باید به شهردار منتخب خود فرصت کافی برای کار بدهند، ادامه داد: اعضای شورا از فرصت کم باقیمانده برای خدمت بی‌منت به مردم احمد آباد مستوفی استفاده و از هرگونه حاشیه سازی جدید پرهیز کنند.

حبیبی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تخلفات گسترده از جمله تغییر کاربری‌های غیر گمجاز و ساخت و سازهای غیر مجاز به ویژه در سال‌های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ در احمدآباد مستوفی، خاطرنشان کرد: دولت مردمی آیت‌الله رئیسی در زمینه سالم‌سازی، مقابله با فساد و رانت‌خواری جدی است و این موضوعات نیز در شهرستان با جدیت دنبال خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از اقدامات نهادهای نظارتی و قضایی برای برخورد با فساد و تخلف در شهر احمدآباد مستوفی در سال‌های اخیر اظهار امیدواری کرد برخورد با متخلفان و افراد فاسد همچون گذشته با قوت بیشتری تداوم یابد تا تمام ابعاد پیدا و پنهان تخلفات در این بخش روشن شود.

فرماندار اسلامشهر همچنین با گلایه از دخالت‌های بی‌جا توسط برخی افراد در امورات این شهر، یادآور شد: کسانی که باید خیر و صلاح مردم این شهر را مورد توجه قرار دهند متاسفانه در هفته‌های گذشته با دخالت‌های نابجا در روند امور شهری خلل ایجاد می‌کردند که این رفتارهای نادرست از سوی نهادهای مربوطه پیگیری خواهد شد.

احمدآباد مستوفی از توابع شهرستان اسلامشهر است و در فاصله هفت کیلومتری از شهر تهران قرار گرفته و از طریق بزرگراه آزادگان به شهر تهران متصل می شود.

اسلامشهر با بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران قرار دارد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/*

کد خبر 759244

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =