دستگیری عاملان شعارنویسی و هنجارشکنی در فیروزکوه

فرماندار شهرستان فیروزکوه از دستگیری عاملان شعارنویسی و رفتارهای هنجارشکنانه در یکی از روستاهای فیروزکوه خبر داد.

محمد حیدری‌منش در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری «تهران نیوز»، با اعلام این خبر اظهار کرد: در هفته‌های گذشته در یکی از روستاهای شهرستان شعارنویسی‌های هنجارشکنانه در معابر عمومی و اموال اهالی صورت گرفت که موجب نارضایتی اهالی متدین روستا شده بود.

وی عنوان کرد: سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات فیروزکوه با اقدامات فنی و اشرافیت اطلاعاتی، دو نفر از عاملان اصلی این اقدامات مجرمانه و محل اختفاء آنان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی و همکاری فراجا شهرستان آن‌ها را دستگیر کردند.

فرماندار شهرستان فیروزکوه تاکید کرد: با بررسی سوابق مشخص شد که افراد دستگیر شده تحت تاثیر رسانه‌های بیگانه ضمن شعارنویسی با تهیه تصاویر در راستای اهداف دشمن، برای بهره شخصی این اقدامات هنجارشکنانه را انجام دادند.

حیدری‌منش ضمن قدردانی از زحمات سربازان گمنام امام زمان در اداره اطلاعات، فرماندهی انتظامی، سپاه و بسیج در حفظ امنیت شهرستان، گفت: جامعه انتظامی و اطلاعاتی شهرستان با پشتوانه حمایت‌های دستگاه قضایی با افرادی که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت جامعه را داشته باشند، برخورد خواهند کرد.

وی از مردم شهرستان فیروزکوه خواست هرگونه گزارش و اخبار مردمی خود را با شماره تماس‌های ۱۱۰ نیروی انتظامی، ۱۱۳ ستاد خبری اداره اطلاعات و ۱۱۴ ستاد خبری سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در میان بگذارند تا در کمترین زمان ممکن بررسی و پیگیری شود.

انتهای پیام/*

کد خبر 759250

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =