جذب ۶۰۰ میلیارد ریال برای طرح‌های راهسازی استان تهران

معاون مهندسی و ساخت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: ۱۵۰ میلیارد ریال در حوزه طرح‌های راه‌سازی و ۴۵۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های ساختمانی عمومی و دولتی استان تهران جذب شد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران‌نیوز»، امیرحسین آزاددوار معاون مهندسی و ساخت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از جذب ۱۵۰ میلیارد ریال در حوزه طرح های راه‌سازی و ۴۵۰ میلیاردریال برای پروژه‌های ساختمانی عمومی و دولتی خبر داد و اظهار کرد: این اعتبارات به صورت حداکثری و با دریافت مجوزهای لازم از محل ماده ۲۳ جذب شد.

وی همچنین از عقد قرارداد یکهزار میلیارد ریالی برای چهار پروژه فرهنگسرای پیشوا، تکمیل عملیات عمرانی فرهنگسرای شهرری، پزشکی قانونی شهرقدس و تکمیل بارانداز محصولات کشاورزی امین‌آباد ری خبرداد.

معاون مهندسی و ساخت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص برگزاری جلسات منظم و پیوسته شورای ترافیک و کمیته ترافیک استان طی مرداد و شهریور ماه سال جاری، خاطرنشان کرد: در این جلسات بررسی و تطبیق مطالعات امکان‌سنجی خطوط مترو تهران - پردیس و غرب استان از تهران تا مارلیک شهریار مطابق با ضوابط نشریه ۷۷۷ اقدامات لازم انجام شده است.

آزاددوار یادآور شد: برنامه‌ریزی‌های خوبی با سرفصل مطالعات آینده‌نگری برای پنج تا ۱۰ سال آینده جهت تسهیل شریان‌های حمل و نقلی و احداث خطوط مترو به منظور کاهش ترافیک جاده‌ای با افزایش خطوط ریلی مترو انجام شده است.

منبع: فارس

انتهای خبر/*

کد خبر 759267

برچسب‌ها

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =