دستگیری ۲ نفر به اتهام تبلیغ علیه نظام در فیروزکوه

فرماندار فیروزکوه از دستگیری دو عامل فراخوان شعارنویسی و تبلیغ علیه نظام در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده قضائی برای این افراد تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، محمد حیدری‌منش عصر امروز با اشاره به تشدید اقدامات همه جانبه مجموعه شورای تأمین فیروزکوه برای برخورد برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی اظهار داشت: برابر قانون قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌شود.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات فیروزکوه هفته‌های گذشته در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه شعارنویسی و تبلیغ علیه نظام به نفع گروه‌های معاند در روستاهای این شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس شورای تأمین فیروزکوه با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات فیروزکوه با اقدامات فنی هویت دو متهم این پرونده و مخفیگاه آن‌ها را شناسایی کردند، بیان داشت: دو عامل شعارنویسی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

حیدری‌منش در پایان به تشکیل پرونده برای دو متهم مذکور و معرفی آن‌ها به مرجع قضائی اشاره کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه و انجام اقدامات ضد امنیتی، مراتب را در اسرع وقت اطلاع دهند.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759282

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =