تغییر در بودجه شهرداری تخلف آشکار است

سرپرست شهرداری نسیم‌شهر درباره تغییر و تحولات در بودجه، گفت: بر اساس قانون دیوان محاسبات کل کشور، هیچ شهرداری اجازه تغییر در بودجه را ندارد.

محمدرضا باباحسینی سرپرست شهرداری نسیم‌شهر در گفتگو با خبرنگار سرویس اقتصادی پایگاه خبری «تهران نیوز»، درباره تغییر بودجه مدیریت شهری در نسیم‌شهر، اظهار کرد: امکان هیچ‌گونه تغییری در ردیف بودجه وجود ندارد.

وی بیان کرد: جابجایی ردیف بودجه امکان‌پذیر بوده و اما برای تغییر در آن مطابق قانون دیوان محاسبات کل کشور اجازه همچین کاری وجود نداشته و علاوه بر تخلف آشکار، هیچ مدیری این کار را انجام نمی‌دهد.

سرپرست شهرداری نسیم‌شهر درباره جابجایی ردیف بودجه، عنوان کرد: پروژه‌های بلندمدت و یا پروژه‌های عمرانی که در مدت باقی‌مانده انجام نمی‌شوند، با مصوب شورا ردیف بودجه آن‌ها برای فعالیت عمرانی دیگر جابجا می‌شود.

باباحسینی در این رابطه تاکید کرد: هیچ کدام از پروژه‌های عمرانی شهرداری حذف و یا از دسترس خارج نشده‌اند و شاید برخی از آن‌ها بنا به دلایلی به سال بعد انتقال پیدا کند.

وی افزود: برخی پروژه‌ها از قبل پیش‌بینی نشده و اولویت پیدا کرده‌اند، همچنین پروژه‌های دیگری نیز مانند تامین روشنایی معابر و پارک‌ها‎ و اجرای ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۵ برای ما با اهمیت بوده و اجرای آن‌ها بر عهده شهرداری است.

سرپرست شهرداری نسیم‌شهر درباره اهمیت احداث ایستگاه آتش‌نشانی، تصریح کرد: ایستگاه شماره ۵ یک پروژه بین استانی بوده که علاوه بر آتش‌نشانی، یک پایگاه اورژانس هم داشته و از نظر موقعیت جغرافیایی در اتوبان تهران-ساوه قرار دارد.

انتهای خبر/

کد خبر 759288

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =