اجرای پویش «همه باهم» با شعار «همه برپا» در فیروزکوه

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه گفت: در پویش همه با هم، ۲۰۰ بسته شامل کیف، کفش، جامدادی، دفتر و اقلام لوازم‌التحریری تهیه شده است.

علی اصغر عموزاده در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری «تهران نیوز»؛ در خصوص اجرای پویش «همه با هم» در آستانه بازگشایی مدارس، اظهار کرد: پویش «همه با هم» با شعار «همه برپا» در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در شهرستان فیروزکوه با همکاری خیرین اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۲۰۰ بسته تهیه شده و اقلام تهیه شده در این پویش شامل کیف، کفش، جامدادی، دفتر و اقلام لوازم‌التحریری بود.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه بیان کرد: همچنین تعدادی لباس فرم مدرسه برای دانش‌آموزانی که امکان مالی برای تهیه آن نداشتند، از طریق خیرین تهیه و برای این دانش‌آموزان ارسال خواهد شد.

عموزاده افزود: قبل از بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید تا ۱۵ مهر ماه برای همه خانواده‌های تحت پوشش این نهاد حمایتی با اولویت خانواده‌هایی که دانش‌آموز دارند، سبد کالای غذایی و معیشتی تهیه و ارسال می‌شود.

وی تاکید کرد: این اجناس تهیه شده و در حال بسته‌بندی است و روزانه حدود ۲۰ بسته آماده و برای این خانواده‌ها ارسال خواهد شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه یادآور شد: این پویش در سال‌های گذشته نیز با شعارهای متفاوت انجام می‌شود و هدف آن کاهش دغدغه خانواده‌های بی‌بضاعت در آستانه سال تحصیلی و تأمین مایحتاج دانش‌آموزان است.

عموزاده تصریح کرد: هر ساله قبل از بازگشایی مدارس از طریق خیرینی که با اداره بهزیستی همکاری و تعامل دارند، در این زمینه اقدام می‌کنیم، تا با کمک به دانش‌آموزانی که شرایط خرید لوازم‌التحریر ندارند، آن‌ها همچون دیگر دانش‌آموزان آماده شروع مدرسه و تحصیل علم شوند.

وی تاکید کرد: واحد مشارکت مردمی، حوزه جلب و جذب در این اداره آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم خیر و خیرخواه است و همچنین مردم می‌توانند از طریق شماره حساب این اداره، نذورات یا اقدامات خیرخواهانه خود را برای نیازمندان داشته باشند.

انتهای پیام/*

کد خبر 759342

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =