افتتاح و کلنگ‌زنی ۹ پروژه در قرچک

فرماندار قرچک از افتتاح و کلنگ‌زنی ۹ پروژه شهری و روستایی در حوزه‌های صنعت، آموزش‌، بهداشت و درمان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، ظهر امروز و با حضور عباس جوهری معاون سیاسی استاندار تهران، پروژه‌های عمرانی و صنعتی قرچک در بخش‌های مختلف شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۴۶۵ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شده و به بهره‌برداری رسید.
فرماندار قرچک در این رابطه، اظهار کرد: در حوزه بخشداری مرکزی، بلوار ورودی روستای محمدآباد و ایستگاه تاکسی روستای قشلاق دوم افتتاح و عملیات احداث طرح چمن مصنوعی روستای قشلاق دوم آغاز می‌شود.

علیرضا فاتحی‌نژاد از افتتاح مدرسه پیشرفت و توسعه منطقه پوئینک خبر و ادامه داد: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز، بخش نابینایان کتابخانه اقبال لاهوری نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به پروژه‌های صنعتی، عنوان کرد: شرکت نو نان سپهر پارس و شرکت تولید پالت‌های چوبی دو پروژه صنعتی و در حوزه جهادکشاورزی شرکت صنایع تبدیلی قمی به بهره‌برداری می‌رسند که از این طریق برای ۱۱۶ نفر به طور مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

فرماندار قرچک در خصوص پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان، خاطرنشان کرد: به منظور دسترسی ساکنان مناطق مختلف شهرستان به خدمات بهداشتی و درمانی، مرکز جامع سلامت در شهرک کارگر افتتاح می‌شود.
انتهای خبر/

کد خبر 759343

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =