دشمن در سالگرد اغشاشات شکست خورد

معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران با اشاره به سالگرد اغتشاشات گفت: دشمن در سالگرد اغشاشات سال قبل شکسته خورده و به دنبال جبران آن است.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران بعد از ظهر امروز در اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در سالگرد اغشاشات شکست خورد.

وی در ادامه افزود: دشمن در سالگرد اغشاشات سال قبل شکسته خورده و به دنبال جبران آن است و به همین منظور برنامه‌ای برای تلفیق خیابان، مدرسه و دانشگاه دارد که باید هوشمندانه عمل کنیم، تا دشمن از بهار تعلیم و تربیت سوءاستفاده نکند.

معاون استاندار تهران در همین رابطه بیان داشت: شما پیروزی و اراده ملت را در مقابل دشمنان نظام دیدید، این اقدام قابل تقدیر دشمنان قسم خورده را مأیوس کرده، امروز برای رسیدن به قله و انسان قوی، کار شبانه‌روزی نیاز است و باید از محدودیت‌ها عبور کنیم تا به خواسته‌های مدنظر مقام معظم رهبری برسیم.

جوهری درباره انتخابات پایان سال عنوان کرد: ثبت نام در استان تهران سه برابر بیشتر از حد میزان بوده که صحت‌سنجی مدارک پیش ثبت نام کنندگان از مراجعه شش‌گانه انجام شده و در صورت تایید آمار ثبت نام نهایی در ۲۷ مهر اعلام می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به فضای آموزشی در قرچک گفت: جلسه شورای آموزش و پرورش در شهرستان باید منظم برگزار شده و فرماندار نیز در این باره اهتمام داشته تا با پیری‌های مستمر مشکل کمبود سرانه آموزشی رفع شود.
پایان پیام/

کد خبر 759346

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =