تأمین نوشت‌افزار ۵ هزار دانش‌آموز نیازمند البرز

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته‌ امداد امام (ره) البرز گفت: در جشن عاطفه‌ها برای ۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز نیازمند البرز نوشت‌افزار تهیه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز» و به نقل از راه دانا، امید نجفی‌فرد گفت: جشن عاطفه‌ها هفته اول مهر همزمان با سراسر کشور در استان البرز برگزار می‌شود.

وی افزود: ۷ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین تحت پوشش کمیته امداد استان هستند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته‌امداد امام خمینی (ره) استان البرز با اشاره به اینکه کمیته‌امداد خود را مسئول خدمت به مردم می‌داند، اظهار داشت: در تلاش هستیم نوشت‌افزار دانش‌آموزان نیازمند را تا روز اول مهر ۱۴۰۲ تأمین کنیم.

نجفی تصریح کرد: همکاران ما از ابتدای شهریور به‌صورت جدی پویش حمایت از دانش‌آموزان نیازمند را آغاز و مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته ‌امداد کمک به اقشار ضعیف را در دستور کار دارند.

وی با اشاره به اینکه ۶۰ مرکز نیکوکاری از ۴۰۰ مرکز البرز برای جشن عاطفه‌ها پای کار آمده‌اند، ادامه داد: پیش‌بینی ما این است که آمار به ۱۰۰ مرکز افزایش پیدا کند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته‌امداد امام خمینی (ره) استان البرز به تأمین نوشت‌افزار بخش قابل توجهی از دانش‌آموزان اشاره کرد و گفت: تا کنون ۵.۵ میلیارد تومان توسط حامیان، خیرین و مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده است.

نجفی با اشاره به اینکه در هفته اول مهرماه مبلغ مذکور دو برابر خواهد شد، افزود: مردم البرز هرساله کمک‌های خود را تا ۱۵ مهر به‌دست کمیته امداد می‌رسانند.

وی اظهار داشت: پایگاه‌های کمیته امداد البرز از ابتدای شهریور در مصلی‌های نماز جمعه مستقر شده و پدیرای کمک‌های مردمی هستند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد البرز در خاتمه تأکید کرد: زنگ جشن عاطفه‌ها هفته اول مهر در ۱۳ منطقه و شهرستان با همکاری آموزش‌وپرورش در مدارس نواخته خواهد شد.

انتهای خبر/

کد خبر 759347

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =