کد خبر 759363
۲۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۱
محکومیت میلیاردی برای قاچاقچی کالا در شهرری

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران از ضبط کالا و جریمه بیش از ۳ میلیارد ریالی قاچاقچی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حمید القاصی مهر صبح امروز در این باره گفت: با گزارش پلیس امنیت اقتصادی در خصوص کشف کالای قاچاق از یک انبار، پرونده این تخلف برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی افزود: پرونده قاچاق لوازم آشپزخانه در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی شهرری رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران گفت: شعبه پس از بررسی و با توجه به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۳ میلیارد و ۷۱۲ میلیون ریال جزای نقدی معادل ارزش ریالی کالا محکوم کرد.

القاصی مهر در خبری دیگر هم عنوان کرد: پلیس امنیت اقتصادی، در بازرسی از یک دستگاه خودرو باطری‌های خارجی قاچاق را کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرری ارسال کردند.

وی‌ افزود: شعبه چهارم بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات شهرری به پرونده قاچاق باطری موتورسیکلت به ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران یادآور شد: شعبه پس از بررسی و با توجه به ارائه نکردن مدارک گمرکی، اتهام انتسابی را محرز اعلام و متهم را علاوه بر ضبط کالا به پرداخت ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال جریمه، معادل ارزش ریالی کالا محکوم کرد.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

کد خبر 759363

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =