۱۳۵ شرور در اسلامشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: ۱۳۵ شرور و اوباش نوظهور با اجرای طرح اقتدار امنیت محله‌محور در اسلامشهر شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، محمدرضا علیزاده پیش از ظهر امروز در حاشیه اجرای این طرح گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله‌محور با هدف ایجاد محیطی امن و برای پاکسازی پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان اسلامشهر و جمع‌آوری حاملان سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ماموران موفق به دستگیری ۱۳۵ نفر از اراذل و اوباش شده و موفق به کشف تعداد ۱۳۵ تیغه انواع سلاح سرد، در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه، شهرک واوان، احمد آباد مستوفی، شهرک مطهری و پارک‌ها و بوستان‌ها شدند.

به گفته علیزاده، در اجرای این طرح ۱۱ نفر خرده فروش موادمخدر و ۱۱ سارق نیز دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به اینکه متهمان جرائمی از قبیل شرارت، ایجاد مزاحمت، استفاده از سلاح سرد، نگهداری و توزیع مواد مخدر را در پرونده کیفری خود دارند، تصریح کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

علیزاده خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می کند. تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد و شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ با ما در میان بگذارند.

منبع: ایرنا

انتهای خبر/

کد خبر 759372

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =