ساماندهی ۴ هزار معلم در پاکدشت

فرماندار پاکدشت از ساماندهی چهار هزار معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: ۸۸ کلاس درسی به سرانه آموزشی پاکدشت افزوده شد.

محسن اردستانی فرماندار پاکدشت در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «تهران نیوز» درباره تمهیدات آغاز سال جدید تحصیلی برای دانش آموزان، اظهار کرد: چهار هزار معلم به منظور حضور در مدارس سطح پاکدشت ساماندهی شده‌اند.
وی عنوان کرد: در آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳، بیش از ۱۰۰ هزار دانش‌آموز در پاکدشت ثبت‌نام کرده و ساماندهی شده‌اند.
فرماندار پاکدشت از بهره‌برداری ۹ مدرسه جدید در پاکدشت خبر و ادامه داد: ۸۸ کلاس درس در شهرک صنعتی عباس‌آباد، روستای علی آباد و حصار مهتر، شهرک مدائن، شهرک خسرو و شهر پاکدشت به سرانه آموزشی شهرستان افزوده شده است.
اردستانی درباره تهیه کتب درسی، بیان داشت: با همکاری مدیران و معلمان مدارس ۸۰ درصد کتب درسی مورد نیاز برای دانش‌آموزان توسط مدارس ثبت و توزیع می‌شود.
وی با اشاره به سازماندهی چهار هزار معلم برای حضور در مدارس، افزود: این اقدام با همکاری آموزش و پرورش و سایر نهادهای ذی‌ربط انجام شده تا همه کلاس‌ها به صورت بهینه و با حضور معلمان کارآمد دارای آموزش مناسب باشند.
فرماندار پاکدشت درباره میزان آمادگی مدارس برای سال تحصیلی جدید، خاطرنشان کرد : اقداماتی از قبیل تعمیر، تجهیز و توسعه مدارس به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای دانش‌آموزان در ۲۸۰ مدرسه دولتی سطح شهرستان پاکدشت صورت گرفته است.
اردستانی با اشاره به حوزه ترافیکی، ادامه داد: رعایت قانون برای همگان لازم بوده و ضمن رصد سرویس مدارس تدابیر و آمادگی‌های لازم جهت ایجاد محیطی ایمن و سالم برای دانش‌آموزان به عمل آمده است .
انتهای پیام/

کد خبر 759374

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =