معرفی برترین شرکت‌های پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۱

در پارک فناوری پردیس برترین‌های اجلاس سالیانه با محصولات کارآمد و تخصص در حوزه‌های مختلف فناوری معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، امروز در بیست و یکمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور «روح‌الله دهقانی فیروزآبادی» معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، ۹ شرکت‌ برتر پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۱ معرفی شدند.

همچنین رئیس پارک فناوری پردیس در بیست و یکمین اجلاس سالیانه این پارک با اشاره به گردش مالی ۱۲۸ هزار میلیارد تومانی پارک فناوری پردیس در سال ۱۴۰۱ اظهار کرد: شرکت‌های عضو پارک با بومی‌سازی دانش و فناوری‌ها و تولید محصولات های‌تک در داخل کشور، مانع از خروج ارز از کشور به میزان ۶۰۰ میلیون یورو شدند.

مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس با اشاره به فعالیت ۲۲ ساله پارک گفت: در سال ۱۴۰۱، فروش داخلی شرکت‌های عضو پارک ۴۲ هزار میلیارد تومان، با گردش مالی بالغ بر ۱۲۸ هزار میلیارد تومان بوده است.

وی با اشاره به تولید ۲ هزار و ۲۴۲ محصول در پارک فناوری پردیس افزود: بیش از ۲۳ محصول شرکت‌های عضو به ۱۴ کشور صادر شده و این شرکت‌ها توانسته‌اند در سال ۱۴۰۱، با بومی‌سازی دانش و فناوری‌ها و تولید محصولات های‌تک در داخل کشور، مانع از خروج ارز از کشور به میزان ۶۰۰ میلیون یورو شوند.

گفتنی است در مراسم امروز پارک پردیس علاوه‌بر معاون علمی رئیس جمهور، فخاری استاندار تهران، قضاتلو فرماندار شهرستان پردیس، رهنما بخشدار مرکزی و تعدادی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.

انتهای خبر/

کد خبر 759391

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =