ساخت شهرک هوشمند مسکونی در حاشیه پارک فناوری پردیس 

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در بیست و یکمین اجلاس برترین‌های پارک فناوری پردیس، از دست اندرکاران خواست تا برای ساخت شهرک مسکونی هوشمند در حاشیه پارک فناوری پردیس اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری شامگاه امروز در بیست و یکمین اجلاس برترین‌های پارک فناوری پردیس با تشابه پارک فناوری پردیس به درختی تنومند و افتخارآفرین، اظهار کرد: ما دست آن مدیرانی که پای کار ایستادند و زحمت این زیست بوم را کشیدند تا جزو پر افتخارترین‌ها باشد به گرمی می‌فشاریم و امیدواریم به اندازه خودمان سهمی در موفقیت و پیشبرد اهداف آنها داشته باشیم.
وی یادآور شد: اینکه امروز پارک فناوری پردیس با ۴۷۰ هکتار وسعت و ۸ هزار متخصص ویژه که هر کدام معدنی پر از جواهر هستند فعالیت دارد و سال گذشته با افتخار گردش مالی ۴۲ هزار میلیارد دلاری را ثبت کرده و با سرعت و قدرت در حوزه فناوری جلو می‌رود بسیار امید بخش و روشن بخش است.
معاون رئیس جمهور در سخنرانی امروز خود تاکید کرد: به جرأت شهادت می‌دهم پارک فناوری پردیس بین تمام پارک‌های فناور از نظر تخصص، انگیزه، ایجاد فرصت برای نیروی انسانی، علمی و فناوری ،توان و انگیزه در سطح جهانی است.
دهقانی افزود: ما باید با حمایت‌ها و پشتیانی از بازار به‌خصوص در حوزه صادرات از شرکت‌های پارک‌ حمایت کنیم.
وی در پایان ضمن تشکر از زحمات مدیر پارک‌ فناوری پردیس اظهار داشت: دکتر صفاری نیا با زحمات و دلسوزی خود که سال‌هاست برای رشد پارک فناوری پردیس گذاشته است و همکاری سایر دوستان در ایجاد یک شهرک هوشمند مسکونی در حاشیه پارک فناوری پردیس تلاش کنند تا کارمندان پارک نیز امکان سکونت در همین منطقه را داشته باشند و به رشد و بالندگی ایران افتخار کنند.

انتهای خبر/

کد خبر 759393

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =