هفته دفاع مقدس ۲۱۰ برنامه در بهارستان اجرا می‌شود

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بهارستان گفت: ۲۱۰ عنوان برنامه طی هفته دفاع مقدس در بهارستان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، صادق قلی‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران از اجرای ۲۱۰ برنامه متنوع در بهارستان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و افزود: انقلاب اسلامی تنها انقلابی بود که پایه آن مردمی و دینی بود.

وی در ادامه اظهار داشت: در زمان جنگ برخی از کشورهای غربی را دیدید که مقابل انقلاب اسلامی ایستادند و در آخر با مشت محکمی از رزمندگان اسلام مواجه شدند.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بهارستان در ادامه اضافه کرد: دفاع مقدس نشان و افتخاری برای جمهوری انقلاب اسلامی ایران است.

قلی‌پور در خصوص برنامه‌های اجرایی این هفته مقدس تصریح کرد: بیش از ۲۱۰ عنوان برنامه‌های اجرایی در سطح پایگاه‌های مقاومت، حوزه‌های مقاومت، واحدهای مقاومت دانش‌آموزی و ادارات سطح شهرستان در طول هفته دفاع مقدس اجرایی خواهد شد.

وی عنوان کرد: در ادامه تشریح برنامه‌های اجرایی، دیدار و سرکشی مسئولین شهرستان با ۲۰۰ خانواده معظم شهدا، برگزاری پیاده‌روی خانوادگی، برپایی نمایشگاه میدانی تئاتر در نسیم‌شهر و برگزاری چندین مراسم آبروی‌محله و دیگر برنامه‌های دیگر، اجرایی خواهد شد.

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس بهارستان رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل (ع) بهارستان گفت: در طول هفته دفاع مقدس اولین یادواره شهدای حمل و نقل استان تهران در نسیم‌شهر نیز با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759418

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =