ای برادران عزیزم، به یاری اسلام و قرآن بشتابید

پاسدار رشید اسلام شهید «‌حسین‌ شفائیه‌ نجار» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: «‌ای برادران عزیزم، به یاری اسلام و قرآن بشتابید و در این سنگرهای امام زمان به راز و نیاز و هم با دشمنان اسلام بجنگید که پیروزی از آن مسلمین است.»

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، شهید حسین‌ شفائیه‌ نجار ۱۵ تیر ۱۳۴۴ در شهرستان رشت به دنیا آمد و در جوانی به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت و ۲۳ دی ۱۳۶۵ در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به مقام رفیع شهادت رسید.

وصیت‌نامه پاسدار شهید «‌حسین‌ شفائیه‌ نجار»:

بسم الله الرحمن الرحیم

هم جان به هزار دل گرفتار تو هست
هم دل به هزار جان خریدار تو هست
اندر طلبت نه خواب دارد نه قرار
هر کس که در آرزوی دیدار تو هست
بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد.

بخدا نمی‌دانم در این جبهه‌ها چه شور و شوقی است که انسان نمی‌تواند از آن جدا شود.

در این جبهه‌ها مهدی موعود فرمانده سربازان اسلام است،‌ اصلا در جبهه‌ها نماز خواندنش، غذا خوردنش، راه رفتنش، خوابیدنش و خلاصه هر کارش یک صفای دیگر دارد؛ انسان را از دنیا دور نگه می‌دارد آخرت را به انسان هدیه می‌دهد.

ای برادران عزیزم، به یاری اسلام و قرآن بشتابید و در این سنگرهای امام زمان به راز و نیاز و هم با دشمنان اسلام بجنگید. که پیروزی از آن مسلمین است. ان‌شاءالله

و شما مسلمانانی که نمی‌توانید به جبهه بروید با کمک کردن به این کار خیر بشتابید که ان‌شاءالله آخرت را برای خود خواهید خرید.

شما ای رزمندگان اسلام، هم چنانی که شب به عبادت و راز و نیاز با خدایتان خلوت می‌کنید روز هم هر چه بیشتر در تلاش این باشید که تا آخرین قطره خون خود به اسلام و قرآن کمک بکنید که خدا همه ما را از شهیدان صدر اسلام قرار دهد.

و اما شما ای پدر و مادر عزیز و مهربانم، مثل همیشه صبر و استقامت کنید و خدا را شکر کنید که بچه‌هایتان در راه اسلام و قرآن مرد، ‌نه در راه زندگی، پول و مال دنیا.

پدر و مادر عزیزم برای من بی‌تابی نکنید که من نمرده‌ام بلکه پیش خدا هستم و ان‌شاءالله خدا شما را در آن دنیا با ائمه و خانواده معظم شهدا قرار می‌دهد، همانطور مرا ان‌شاءالله جزء شهدا قرار خواهد داد. ان‌شاءالله

برادر خانه ما یک پرچم سبز لا اله الا الله و محمد رسول‌الله و یک پرچم قرمز یا حسین شهید بزنید و هر شب جمعه بر مزار تمام شهدا و من بیایید و نمازهایتان را تا جایی که سعی دارید با جماعت بخوانید و در دعای کمیل و دعای توسل و دیگر کارهای اسلامی تا سعی دارید صلوات بر محمد و آل محمد را از یاد نبرید. ان‌شاءالله که خداوند همگی ما را بیامرزد.

آخر از همه از تمام بستگان و آشنایان و دوستانم می‌خواهم که مرا از ته دل ببخشند و هر بدی که کرده‌ام از من راضی باشند. ان‌شاءالله

خدایا در آخر عمرمان کلمه لا اله الا الله و محمد رسول‌الله را بر زبان همه ما جاری بگردان و در اول شب قبر حضرت علی و امام حسین را به داد ما برسان.

الهی آمین.

انتهای خبر/

کد خبر 759430

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =