شهردار دماوند به مسائل حزبی و حاشیه‌ای نپردازد

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از شهردار دماوند خواست، به مسائل حاشیه‌ای، حزبی و سیاسی نپردازد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، سید احمد رسولی‌نژاد در جمع نمازگزاران مسجدالرضا گیلاوند از هزینه کرد ۲۵ میلیارد تومانی یک خَیر دماوندی برای پروژه‌های عمرانی و توسعه‌ای در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) خبر داد و افزود: این پروژه‌ها شامل ساخت و راه‌اندازی بزرگترین آزمایشگاه شرق استان تهران در این بیمارستان و راه‌اندازی بخش‌های جراحی و بستری این بیمارستان است.

وی گفت: ۲۵ میلیارد تومان نیز تجهیزات از دولت گرفته شده است و با کمک خیرین توسعه بیمارستان حضرت فاطمه (س) پیشرفت خوبی داشته است.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت پیگیری پروژه فاضلاب دماوند را تشریح کرد و گفت: در سال جاری برای تصفیه‌خانه فاضلاب و انتقال فاضلاب دماوند اعتبار ردیف ملی تعریف شد، که به امید خدا تصفیه‌خانه فاضلاب دماوند و فیروزکوه در نیمه دوم سال جاری به پیمانکار سپرده می‌شود و طی دو سال آینده این پروژه ملی به بهره‌برداری می‌رسد.

رسولی‌نژاد گفت: البته پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب رودهن یک مقدار جلوتر از دماوند و فیروزکوه است و این پروژه به یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، که به دستور وزیر نیرو تأمین و طی هفته دولت سال آینده تصفیه‌خانه فاضلاب رودهن و بومهن افتتاح می‌شود.

وی همچنین خواستار حضور بیش از پیش شهردار دماوند در بین مردم شد و گفت: از شهردار دماوند توقع هست، به مسائل حاشیه‌ای نپرداخته و دچار برخی از جوسازی‌ها نشوند، معلوم نیست، برخی افراد با رفتارهایی که می‌کنند، در دولت مردمی و انقلابی آیت‌الله رئیسی دوامی داشته باشند.

وی گفت: شهرداری یک نهاد خدمات‌رسان است، باید دور از مسائل سیاسی، حزبی و جناحی باشد و برای مردم وقت بگذارد.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759441

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =