تحریف نماز جمعه ورامین در «اینترنشنال» نشانه زبونی نفاق رسانه‌ای

امام جمعه موقت ورامین گفت: تحریف مواضع اتخاذ شده در نماز جمعه ورامین توسط اینترنشنال نشان از زبونی جریان نفاق و دروغ‌پردازی رسانه‌ای است.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در خطبه‌های نماز جمعه ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز امامت امام عصر (عج) گفت: باید ببینیم، زندگی فردی و اجتماعی امروز ما چقدر مورد رضایت امام عصر (عج) است، بدانیم، یکی از اموری که قلب امام زمان (عج) را شاد می‌کند، خدمت به شیعیان است.

وی از رؤسای ادارات و کارمندان در نظام مقدس اسلامی خواست، با خدمت به مردم دل امام عصر را شاد کنند و افزود: متأسفانه برخی مراکز این گونه رفتار نمی‌کنند.

توصیه به اطعام و جشن‌های خانوادگی در روز میلاد پیامبر (ص)

خطیب جمعه ورامین با بیان اینکه هفته وحدت از ۱۲ ربیع آغاز می‌شود، گفت: نقطه اوج این هفته ۱۷ ربیع و میلاد پر برکت پیامبر اکرم (ص) است، باید هیئات مذهبی، مساجد و همه و همه خود را برای برگزاری جشن‌های ربیع آماده کنند و در جهت تقویت امت اسلامی گام بردارند، متأسفانه تاکنون برای پیامبر رحمت (ص) آن طور که باید انجام وظیفه نکرده‌ایم.

وی از مساجد و هیئات مذهبی خواست، حتی‌المقدور برای جشن ۱۷ ربیع اطعام داشته باشند و افزود: برگزاری جشن‌های خانوادگی، دورهمی‌های فامیلی به عنوان جشن میلاد پیامبر (ص) کمترین انجام وظیفه است.

محمودی با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یادآور هشت سال ایستادگی، هشت سال آتش و خون، هشت سال ایثار، هشت سال مبارزه و دفاع، هشت سال غیرتمندی، هشت سال ولایتمداری و هشت سال صبر و بردباری است، بار اول بود، که پس از هشت سال جنگ تحمیلی حتی یک وجب از خاک کشور به دشمن داده نشد.

وی اضافه کرد: در این جنگ تحمیلی بیش از ۲۱۳ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب و اسلام شد، از این شهدا ۱۵۵ هزار نفر مجرد و ۵۵ هزار نفر متأهل بودند، بیش از چهار غیر ایرانی در دفاع مقدس شهید شدند و گفته می‌شود، این جنگ طولانی‌ترین جنگ و ۱.۵ برابر جنگ جهانی اول و دو برابر جنگ جهانی دوم بوده است.

تحریف مواضع اتخاذ شده در نماز جمعه ورامین توسط اینترنشنال نشان از زبونی جریان نفاق رسانه‌ای است

امام جمعه موقت ورامین سفر رئیس جمهور به آمریکا و سخنرانی ارزشمند وی را قابل تحسین و تقدیر دانست و افزود: در دست گرفتن قرآن در سازمان ملل و دفاع از مظلومیت و اقتدار قرآن کریم اقدامی ارزشمند و قابل ستایش بود، رئیس جمهور چه در نطق سازمان ملل و چه در محافل دیگر آمریکای تجاوزگر و صهیونیست‌های غاصب را عالمانه محاکمه کرد و به مثابه یک قاضی قهار عملکرد سخیف آن‌ها را به چالش کشید و آن‌ها را خطاب قرار داد و مطرح کرد، که بیش از یک هزار و ۲۰۰ نفر در سال توسط پلیس آمریکا کشته می‌شود.

وی گفت: البته در کنار این حضور و مواضع مقتدرانه، زبونی جریان نفاق و رسانه‌های مزدور آن‌ها، حضور اینترنشنال را مشاهده کردیم، که علیرغم تمام تبلیغات دروغین علیه نظام نتوانستند، در برابر حضور مقتدرانه نمایندگان ایران در سازمان ملل غلطی کنند، دلقک‌های ماهواره‌ای و ضدانقلاب، به ویژه مجریان فراری و وطن‌فروش رسانه‌های ضدانقلاب مانند اینترنشنال که حتی مواضع اتخاذ شده در نماز جمعه ورامین را با چاشنی تحریف و دروغ منتشر می‌کنند، بدانند، دوران نفاق‌پراکنی و دروغ‌پردازی رو به پایان است.

امام جمعه موقت ورامین با بیان اینکه وقتی حتی در آمریکا دست رد بر سینه آن عنصر مطرود و مدافع کذاب حقوق زنان زده می‌شود، باید بدانند، دیگر حنایشان پیش اربابانشان نیز رنگی ندارد، گفت: این همه دلار خرج شما کردند، اما در ۲۵ شهریور امسال با آن همه تبلیغات و فراخوان‌های وسیع، دیدید، که ملت بزرگ و انقلابی ایران مشت محکم بر دهان شما کوبیدند.

وی بر اهمیت به موضوع درمان و پزشکی در ورامین تاکید کرد و گفت: اینکه منطقه حساس ورامین با این جمعیت و موقعیت جغرافیایی در کنار پایتخت از برخی امکانات درمانی محروم است، قابل توجیه نیست.

محمودی گفت: اولاً این منطقه نیازمند دانشگاه علوم پزشکی است، تا بتواند، پاسخگوی جمعیت میلیونی باشد، ثانیاً از رئیس جمهور درخواست، می‌کنیم، دستور دهند، وضعیت درمانی و نیازهای ضروری این منطقه مورد بررسی و اقدام جدی قرار گیرد.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759442

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =