کد خبر 759445
۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
خداحافظی رسمی امام جمعه بخش کهریزک در نماز جمعه

حجت‌الاسلام والمسلمین استیری ظهر امروز و در انتهای خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه باقرشهر و کهریزک، از تحویل مسئولیت با نظر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان تهران خبر داده و رسماً از مردم منطقه خداحافظی کرد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام والمسلمین استیری ظهر امروز و در انتهای خطبه‌های نماز عبادی-سیاسی جمعه باقرشهر و کهریزک، از تحویل مسئولیت با نظر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان تهران خبر داده و رسماً از مردم منطقه خداحافظی کرد.

استیری ادامه داد: با تصمیم شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان تهران، مقرر شد تعدادی از ائمه جمعه در سطح استان تغییر کرده که بنده نیز یکی از آن‌ها بوده و امروز آخرین سخنرانی خود را به عنوان امام جمعه باقرشهر و کهریزک داشتم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالعلی استیری امام جمعه باقرشهر و کهریزک از سوم مهر ماه سال ۱۳۹۸ تا امروز به مدت ۴ سال امامت جمعه باقرشهر و کهریزک را عهده‌دار بود.

از هفته‌های گذشته صحبت‌هایی مبنی بر تغییراتی اساسی در بدنه مسئولان بخش کهریزک، در بازه زمانی پس از اربعین حسینی مطرح شده بود که حجت‌الاسلام والمسلمین استیری یکی از این موارد بوده و باید دید تغییرات بعدی در چه موعد زمانی اجرا خواهد شد.

همچنین طبق شنیده‌ها از منابع محلی شهرستان پیشوا، حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله باقری امام جمعه پیشوا یکی از گزینه‌هایی است که به عنوان امام جمعه جدید بخش کهریزک مطرح شده ودر صورت اعلام، از هفته آینده به عنوان خطیب جمعه باقرشهر و کهریزک منصوب و معرفی خواهد شد.

انتهای خبر/*

کد خبر 759445

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =