تلاش دشمن برای انزوای ایران شکست خورد

امام جمعه گلستان گفت: تلاش دشمنان برای منزوی کردن ایران اسلامی شکست خورده است.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام محمود نورپور در خطبه‌های نماز جمعه گلستان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس یادآور شد: هشت سال جنگ تحمیلی در واقع دفاع بود، آن هم دفاع مقدس و ملت ما هشت سال تمام غریبانه و تنها و با دست خالی از شرف خود کرامت خود غیرت و ملت و کشور خود در برابر دشمنان دفاع کرد.

وی گفت: طرف ما فقط صدام نبود، جبهه مثلث شوم عبری، عربی، غربی و بلوک شرق از دشمن ما تمام قد حمایت می‌کردند، همانطور که رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) چند روز قبل از برخی کشورها که آشکارا از صدام حمایت می‌کردند، نام برد، فرانسه پیشرفته‌ترین تجهیزات هوایی را در اختیار صدام می‌گذاشت، آلمان سلاح فاجعه‌آفرین شیمیایی را به صدام داد، بلوک شرق به رهبری شوروی امکانات و تجهیزات زمینی و هوایی را در اختیار دشمن قرار داد، آمریکای خبیث و شیطان اعظم اطلاعات نظامی را در اختیار صدام قرار می‌داد و اعراب منطقه هم پول بی‌حساب به صدام می‌دادند.

امام جمعه گلستان گفت: ملت ما به برکت رهبری و فرماندهی امام عزیز، آن مرد الهی و در سایه اخلاص ایمان معنویت اتحاد و انسجام و جهاد و شهادت در چنین نبرد نابرابر ایستاد و پیروز شد.

حجت‌الاسلام محمود نورپور در ادامه گفت: هشت سال دفاع مقدس برکات فراوانی داشته و دارد از آن جمله حفظ تمامیت ارضی کشور شکوفایی استعدادهای درخشان هزاران جوان تأمین و تضمین امنیت کشور است.

وی در ادامه به سخنرانی ریاست جمهوری در مجمع سازمان ملل و دیدار با سران کشورهای مختلف و تبیین عزتمندانه سیاست‌های به حق نظام اسلامی و دفاع از حریم قرآن و خانواده اشاره کرد و گفت: این مواضع همه‌اش مایه قوت قلب و عزت‌آفرین است.

خطیب جمعه گلستان گفت: امروز به برکت دیپلماسی فعال و ارتباط با همسایه‌ها و کشورهای مختلف و عضویت در مجامع معتبر بین‌المللی نقشه منزوی ساختن کشورمان شکست خورده پایان یافتن دیپلماسی التماسی تکیه بر نیروهای جوان پیشرفت در عرصه هسته‌ای، فعال کردن هزاران واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل و شکست پروژه اغتشاشات و ناامن سازی کشور و آزادسازی پول‌های بلوکه شده کشور و تنها بخشی از موفقیت‌های دولت مردمی آیت‌الله رئیسی است.

حجت‌الاسلام محمود نورپور در پایان خطاب به مسؤلین ورامین یادآور شد: مردم نجیب و شریف بهارستان شایسته خدمت‌اند، هرچه در توان دارید برای این مردم عزیز کار و خدمت کنید، کمبود فضای ورزشی، آموزشی، تفریحی و ترافیک سنگین و نبود پارکینگ کافی در منطقه از مشکلات است، که از مسئولین محترم تقاضا دارم، به آنها رسیدگی کنند.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759447

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =