برنامه‌های هفته دفاع مقدس در فیروزکوه

جانشین فرمانده سپاه فیروزکوه گفت: برنامه‌های بصیرتی با پیوست جهاد تبیین، رسانه و فضای مجازی، برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و برنامه گروه‌های جهادی محورهای هفته دفاع مقدس فیروزکوه است.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، سید محسن حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در اوایل ظهور خود درگیر جنگ تحمیلی شد که دفاع مقدس دستاوردهای کم‌نظیری در عرصه‌های مختلف داشت؛ لازم است از این دستاوردها در حوزه‌های مختلف در زمان حال استفاده شود گه احیای پیاده‌روی اربعین و همچنین شکوفایی استعدادها در بخش‌های مختلف، مشارکت اقشار مختلف مردم، ایجاد امنیت، تقویت روحیه ایمان و جبهه مقاومت و ... از دستاوردهای دوران دفاع مقدس است.

وی با اشاره به دستاوردهای مختلف دفاع مقدس در حوزه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: کردم در دفاع مقدس نقش بی‌نظیری داشتند که این دفاع را می‌توان به نوعی دفاع مردمی نامید که به پشتوانه مردم انجام شد.

جانشین فرمانده سپاه فیروزکوه در ادامه بیان داشت: انقلاب اسلامی ما بر اساس دین استوار شده است که فرهنگ ایثار و شهادت از دستاوردهای دفاع مقدس ماست که باید در بین نسل جوان امروز ترویج شود؛ جوانان ما امروز در فضای مجازی رها شده‌اند که باید با برنامه‌ریزی مدون جوانان را از این رهاشدگی نجات داد.

حسینی همچنین با اشاره به برنامه‌های سپاه شهرستان فیروزکوه در هفته دفاع مقدس، تاکید کرد: برنامه‌های بصیرتی با پیوست جهاد تبیین، رسانه و فضای مجازی، برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و برنامه گروه‌های جهادی محورهای هفته دفاع مقدس شهرستان فیروزکوه است.

وی با اشاره به تشییع و تدفین شهید گمنام در دفاع مقدس در این شهرستان، تصریح کرد: بیش از ۹۰ برنامه در این هفته از جمله نشست‌های بصیرتی با موضوع جهاد تبیین با محوریت ایمان و امید و با شعار ما متحدیم، دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا جانبازان ایثارگران و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و راه‌اندازی کاروان مقاومت در مدارس با حضور راوی دفاع مقدس (زنگ ایثار و مقاومت در این هفته اجرا می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه فیروزکوه تاکید کرد: فضاسازی مدارس و برگزاری مسابقات متنوع، برگزاری مراسم عصر شعر و خاطره، برگزاری مسابقات هنری و کتابخوانی، برگزاری نمایش‌های میدانی و تئاتر و پیاده‌روی خانوادگی از دیگر برنامه‌ها است.

حسینی خاطرنشان کرد: میقات صالحین، آبروی محله، غبارروبی مزار شهدا، اردوهای جهادی پزشکی، برگزاری میز خدمت، برگزاری مسابقات ورزشی و تفریحی، برگزاری مراسم روز سرباز، برنامه شبی با یاران، تجلیل از پیشکسوتان ایثار و شهادت برنامه‌ریزی شده که اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/*

کد خبر 759448

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =