کد خبر 759843
۱۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳
علی مسعودی هم نقش جدّی بازی می‌کند

علی مسعودی بازیگر، کارگردان و نویسنده تلویزیون می‌گوید: فعلاً مشغول به کاری نیست و اگر روزی کارگردانی این ریسک را بکند و نقش جدّی پیشنهاد دهد او هم دوست دارد در فضایی جدّی همچون دیگر دوستانش این نوع نقش‌ها را هم تجربه کند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، نام علی مسعودی به عنوان نویسنده بسیاری از سریال‌های کمدی ماندگار تلویزیون دیده می‌شود؛ از قرارگاه مسکونی و ساعت خوش گرفته تا سه دونگ سه دونگ و آقا و خانم سنگی و سه در چهار؛‌ او با استندآپ‌های خندوانه بیشتر سرزبان‌ها افتاد.

بسیاری از دوستانش او را علی مشهدی می‌خوانند؛ بعد از «آخر خط»، «نوروز رنگی» را به تلویزیون آورد که بسیار مورد توجه قرار گرفت. قرار بود فصل دیگر این سریال ساخته شود که به تعبیر خودش به جایی نرسید در نتیجه موضوع «همساده» شبکه نسیم پیش آمد.

مدتی این کار ترکیبی- نمایشی در فضای رسانه‌ای مطرح بود که با نمایش و بازی بازیگران قرار است شخصیت‌های حرفه‌ای مشاغل با حضور تماشاچیان داخل صحنه مطرح شوند و از شبکه نسیم دیدنی شود. علی مسعودی گرداننده این برنامه بود و کسی که کوچه اقاقیا را نوشت و «آرماندو» و «بزنگاه» را بازی کرد.

وقتی سراغ او می‌رویم که فعلاً مشغول بازی، نویسندگی و یا کارگردانی فیلم و یا سریالی نیست. اما از «همساده» می‌پرسیم چنین پاسخ می‌دهد: این کار سرمایه‌گذار و اسپانسری داشت که با وجود ساخت دکور و برخی موارد دیگر چون با تلویزیون به قراردادی نرسیدند کار متوقف شد و به جایی نرسید. حتی ما انتخاب بازیگر، دورخوانی و برخی از کارهای دیگر را هم پیش بردیم تا همه‌چیز آماده کلید خوردن کار باشد اما نهایتاً به جایی نرسید.

وی همچنین درباره بازی در سریال‌های جدّی این نکته را مطرح کرد: دوستان من که سال‌ها کار کمدی را به نحو احسن انجام می‌دادند با حضورشان در نقش‌های جدّی نشان دادند که بازیگران چند منظوره و موفقی هستند. اگر کارگردانی این ریسک را بکند و چنین نقش‌هایی به من هم پیشنهاد بدهد دوست دارم در فضای جدّی هم همچون دیگر دوستان این نوع نقش‌ها را هم تجربه کنم.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 759843

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =