کاهش ۲۵ درصدی تصادف در شرق استان تهران

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از افزایش ۴۳ درصدی کشفیات سرقت و کاهش ۲۵ درصدی تصادف نسبت به مدت مشابه سال گذشته در شرق استان تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، سردار دلاور القاصی مهر، در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین با اشاره به اینکه پلیس خدمت‌گزار با پشتوانه و مشارکت شهروندان قانون‌مدار می‌تواند نقش خود را با موفقیت ایفا کند، اظهار داشت: اولویت اول این است که شهروندان و مردم عزیز ما قانون‌مدار و پایبند به قانون باشند و امنیت و آرامش شهروندان نیازمند ایفای نقش مؤثر توسط شهروندان قانون‌مدار است.

وی با بیان اینکه طی طول ۶ ماه گذشته فراجا ۵۱ شهید برای امنیت مردم و مقابله با قاچاقچیان تقدیم نظام و انقلاب کرده است، گفت: دشمنان در پی ایجاد ناامنی در کشور با تبلیغات دروغین بودند، اما با تلاش مجموعه‌های امنیتی و انتظامی همکارانمان و هماهنگی با دستگاه‌های امنیتی نقشه دشمنان خنثی شد و این توطئه خنثی شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران عنوان داشت: اقدامات همکاران بنده با پشتیبانی دستگاه قضائی و امنیتی همراه شد و بصیرت و همراهی مردم سبب شد، تا امنیت و ایجاد رضایتمندی مردم حاصل شود.

القاصی مهر در خصوص آمار ۶ ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزود: امسال ۴۳ درصد افزایش کشفیات سرقت و کاهش ۲۰ درصدی شرارت‌ها ۹ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر (بیش از ۴ تن کشف شده است) ۲۵ درصد کاهش تصادفات داشته ایم، همچنین ۷ درصد کاهش متوفیان تصادفات ۴ درصد کاهش مصدومین تصادفات ۱۱ درصد کاهش نزاع فردی و ۴۸ درصد کاهش نزاع دسته جمعی به ثبت رسیده است.

وی بیان داشت: مردم هوشیار باشند که امروز دشمن با راه اندازی جنگ ترکیبی درصدد تغییر ذهنی مردم است و با سیاه نمایی و جابجا کردن ارزش و منکر به میدان آمدند و بصیرت مردم می‌تواند، این نقشه‌ها را خنثی کند، امنیت مردم خط قرمز ما است.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759844

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =