اعضای هیأت اجرایی انتخابات در پاکدشت انتخاب شدند

فرماندار پاکدشت از انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، محسن اردستانی عصر یکشنبه در جلسه انتخاب اعضای هیأت اجرایی انتخابات با بیان اینکه ما امانت‌دار آرای مردم هستیم اظهار کرد: همگی موظفیم تا در انجام این رسالت، تمام همت و تلاش خود را به کار بندیم تا در سایه قانون‌مداری شاهد برگزاری انتخابات سالم و پرشور در سطح شهرستان باشیم.

وی افزود: برگزاری انتخاباتی پر شور و قانونمند با مشارکت حداکثری مردم در سایه رعایت تقوی و پرهیز از جانبداری دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات از کاندیداها، برنامه‌ریزی مناسب در راستای آموزش مطلوب مجریان، پیش‌بینی و تأمین زیرساخت‌های اجرای انتخابات، تبلیغات و اطلاع‌رسانی مناسب و در نهایت تأمین رضایت‌مندی مردم محقق می‌شود.

فرماندار پاکدشت با اشاره به اینکه دشمن درصدد است تا موجب کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات شود افزود: ما باید با هوشیاری و با حضور پررنگ خود در انتخابات برگ زرین دیگری را رقم بزنیم.

اردستانی افزود: رعایت بی‌طرفی کامل و به دور از گرایش‌های فکری، توجه به اجرای قانون، مواظبت از آرا مردم در تمام مراحل و تا پایان انتخابات به عنوان یکی از اصول مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی اظهار کرد: انتخابات باشکوه، سالم و با مشارکت حداکثری مردم مدنظر همه مسئولان است و همه باید برای تحقق این مهم تلاش کنند و به دشمنان اجازه دخل و تصرف در امور دولت و نظام جمهوری اسلامی را ندهند.

فرماندار پاکدشت با تاکید بر ضرورت اجرای قانون در برگزاری انتخابات عنوان کرد: مجریان انتخابات نیز باید در برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه نهایت تلاش خود را داشته باشند.

منبع: مهر

انتهای خبر/

کد خبر 759920

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =