تصادف خودرو با موتورسیکلت ۲ فوتی داشت

رئیس سازمان آتش‌نشانی رباط‌کریم از تصادف شاخ به شاخ خودروی پژو با موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد و گفت: طی این حادثه دو نفر راکب موتورسیکلت فوت شدند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حمید رزاقی رئیس سازمان آتش‌نشانی رباط‌ کریم عصر امروز در جمع خبرنگاران از حادثه تصادف در رباط کریم خبر داد و اظهار کرد: طی این حادثه متأسفانه هر دو راکب موتور فوت شدند.

وی در تشریح جزئیات بیشتر این حادثه عنوان کرد: این حادثه شب گذشته و بر اثر برخورد شاخ به شاخ خودروی پژو با یک دستگاه موتورسیکلت که دو راکب جوان حدود ۲۰ ساله داشت به وقوع پیوست.

رئیس سازمان آتش‌نشانی رباط‌ کریم بیان کرد: در این حادثه موتورسیکلت به صورت خلاف جهت در حرکت بوده، که به صورت شاخ به شاخ با یک دستگاه خودرو پژو برخورد کرد. ️

رزاقی عنوان داشت: در این حادثه هولناک موتورسیکلت به دو نیم تبدیل شد و متأسفانه هر دو راکب موتورسیکلت که کلاه ایمنی به سر نداشتند، به علت شدت جراحات وارده در مسیر انتقال به بیمارستان فوت شدند.

وی در ادامه تاکید کرد: از همه راکبان موتورسیکلت می‌خواهیم نسبت به ایمنی خود در هنگام استفاده از این وسیله توجه بیشتری داشته باشند و حتماً از کلاه ایمنی استفاده کنند.

انتهای خبر/

کد خبر 759988

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =