تجهیزات و نیازهای فرماندهی انتظامی شهرستان ری ‌رسیدگی ویژه می‌شود

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی پایتخت از پیگیری ویژه تجهیز امکانات و نیازهای مأموریتی و نیروی انسانی فرماندهی انتظامی شهرستان ری خبر داد و گفت: امنیت در شهرستان ری که دو برابر شرایط فعلی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری «تهران‌نیوز»، سردار محمد معظمی گودرزی در آئین آغاز عملیات اجرایی مجتمع انتظامی فیروز آباد شهرستان ری اظهار داشت: امروز امنیت زیرساخت تمامی اقدامات فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره است لذا می‌بایست در تمامی حوزه‌ها مردم احساس امنیت داشته باشند.

وی افزود: در حوزه اقتصادی کارفرما باید احساس کند که سرمایه‌اش حفظ و مورد تعرض قرار نخواهد گرفت.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی پایتخت در ادامه گفت: آنچه امروز جامعه محلی و جرم شناسی فرهنگی تأکید می‌شود، ایجاد احساس امنیت و ارامش برای مردم و اطمینان دادن به این موضوع در جامعه است.

سردار گودرزی تصریح کرد: امنیت جزو لاینفک زندگی بشر است و لازمه آن همفکری، تعامل و هم افزایی تمامی دستگاه‌ها استو در واقع دستگاه‌های زیادی در اداره جامعه و برقراری امنیت نقش دارند اما نیروی انتظامی که حافظان جان، مال و ناموس مردم است وظیفه خطیری را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان ری در برنامه ریزی‌های توسعه‌ای از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است تأکید کرد: شهرستان ری با توجه به اهمیت، قدمت و موقعیت قرارگیری، باید در حوزه‌های مختلف مورد توجه قرار گیرد و اقدامات خوبی نیز در آن انجام شده است.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی پایتخت ابراز داشت: خدمت به مردم یکی از مولفه‌هایی است که ما به آن افتخار می‌کنیم و در این راستا اقدامات خود را به سمت محله محوری و مسجد محوری سوق دادیم تا با حضور میدانی پلیس در محلات و مساجد و پای حرف مردم به موضوعات امنیتی و خواسته‌های مردم جامعه عمل پوشانده شود.

سردار گودرزی ادامه داد: فرمانده انتظامی شهرستان ری با حساسیت موضوعات را پیگیری می‌کند لذا بر خود واجب دانستیم که در حوزه ارتقای امنیت شهرستان ری اقدامات مؤثری داشته باشیم لذا برای تجهیز مجتمع نیروی انتظامی فیروز آباد به صورت ویژه پیگیری و اقدام خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: به مسئولین شهرستان ری قول می‌دهیم که در زمینه تجهیز امکانات و نیازهای مأموریتی و نیروی انسانی شهرستان ری به صورت ویژه رسیدگی خواهد شد و بدین واسطه امنیتی که امروز حاکم است دو چندان خواهد شد تا بتوانیم رسالت خود را به بهترین شکل انجام دهیم.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/*

کد خبر 760050

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =