ممنوع‌الکاری بیش از ۱۰ بازیگر زن

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی رسماً از ممنوع‌الکاری زنان بازیگری خبر داد که کشف حجاب کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حبیب ایل‌بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی با اشاره به بازیگرانی که کشف حجاب کردند، اظهار کرد: آن‌ها به دلیل محدودیتی که برایشان وجود دارد، نمی‌توانند در فیلم‌های سینمایی بازی کنند. آثار قبلی‌شان به تدریج منتشر می‌شود که مالکان فیلم‌ها متضرر نشوند چون سرمایه زیادی خرج شده است. ولی از این به بعد نمی‌توانند در فیلم جدیدی بازی کنند.

وی درباره بازیگران و فیلمسازانی که در حوادث سال گذشته موضع‌گیری سیاسی نامتعارف داشته‌اند نیز بیان داشت: برخی مواردی هست که تلاش می‌شود با گفتگو و همراه کردن آنها حل شود. این هنرمندان اگر اسناد یا تحلیل درستی دارند، ما هم می‌شنویم.

معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی ادامه داد: در یک سال گذشته با بیش از چند صد نفر از عوامل سینما در جلسات اینجا گفتگو و حرفشان شنیده شده است. تلاش شده که با یک فضای مفاهمه‌آمیز کمترین مشکل را داشته باشیم. حداقل افراد را داریم که به مشکل خورده باشند. تلاش می‌کنیم که مشکلشان برطرف شود و بتوانند کار کنند.

بر این اساس، بازیگرانی چون باران کوثری، ویشکا آسایش، ترانه علی‌دوستی، کتایون ریاحی، پانته‌آ بهرام، فاطمه معتمدآریا، گلاب آدینه، افسانه بایگان، هنگامه قاضیانی، پگاه آهنگرانی، مریم بوبانی، شقایق دهقان و... ممنوع‌الفعالیت خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین

انتهای خبر/

کد خبر 760428

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =