باید با دقت به سخنان نصرالله گوش دهیم

محافل سیاسی و رسانه‌ای تل‌آویو، با اهتمام ویژه‌ای منتظر سخنرانی «سیدحسن نصرالله» هستند؛ مقام سابق شاباک در این خصوص تاکید می‌کند که «نهادهای امنیتی و نظامی اسرائیل باید به دقت به سخنان دبیرکل حزب‌الله گوش دهند».

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، رسانه‌های عبری امروز جمعه، سوم نوامبر به نقل از «یوسی امروسی»، مسئول سابق شاباک نوشتند: به نهادهای امنیتی و نظامی پیشنهاد می‌کنم به سخنان نصرالله با دقت گوش دهند و این سخنرانی را جدی بگیرند.

طبق گزارش پایگاه اینترنتی شبکه «المیادین»، این مقام سابق شاباک گفته است: من نمی ‌دانم در سر نصرالله چه می‌گذرد، و فکر نمی‌کنم کارشناسی وجود داشته باشد که بتواند به شما بگوید که نصرالله چه خواهد گفت.

در همین خصوص، خبرنگار شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه همه در تل‌آویو به خاطر سخنرانی نصرالله در حالت آماده‌باش هستند، گفت: «وضعیت در مرزهای شمالی بسیار متشنج است».

رسانه‌های صهیونیستی امروز در گزارش‌های خود تاکید کردند که همه آنچه اتفاق افتاده «آرامش قبل از طوفان و ترس اصلی سخنرانی نصرالله» بوده است.

در همین زمینه، «آلون بن دیوید»، تحلیلگر مسائل نظامی در شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم اشغالگر، به صحبت درباره موضوع سخنرانی سیدحسن نصرالله پرداخت و گفت: «اسرائیل قبل از سخنرانی امروز، بسیار نگران است».

رسانه‌های عبری اعلام کردند: نصرالله یک رسانه‌ای حرفه‌ای است و علیه اسرائیلی‌ها جنگ روانی به راه می‌اندازد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم اشغالگر هم در حساس‌بودن این سخنرانی گزارش داد که «تقریباً کل خاورمیانه در آستانه سخنرانی نصرالله نفس خود را حبس کرده‌اند».

«جان کربی»، سخنگوی کاخ سفید هم پیش‌تر اذعان کرده بود که دولت آمریکا از نزدیک سخنرانی دبیرکل حزب‌الله را که قرار است روز جمعه برگزار شود، دنبال می‌کند.

چند روز پیش، جنبش حزب‌الله اعلام کرد که سیدحسن نصرالله در ساعت سه بعد از ظهر امروز جمعه، وقت قدس، برای اولین بار از زمان آغاز نبرد «طوفان الاقصی» در مراسم تجلیل از شهدای «راه قدس» سخنرانی خواهد کرد.

ساعتی پیش، ارتش رژیم موقت صهیونیستی ضمن اشاره به سخنران دبیرکل حزب‌الله لبنان، در امتداد مرز شمالی با لبنان حالت «آماده‌باش» حداکثری را اعلام و مدعی شد که به هر رویدادی پاسخ خواهد داد.

پایان پیام/

کد خبر 760662

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =