کد خبر 760947
۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۰
«پرستاران» کانادایی در شبکه دو

سریال پرستاران در گونه درام محصول ۲۰۲۰ کانادا، قرار است از شبکه دو سیما پخش شود.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، سریال پرستاران در گونه درام محصول ۲۰۲۰ کانادا، قرار است از شبکه دو سیما پخش شود. مدیر دوبله این سریال امیر حکیمی است. شیلا آژیر، ارغوان افراسیاب، مهرخ افضلی، دانیال الیاسی، آرزو امیربدری، محمد تنهایی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، محمدرضا حسینیان، شراره حضرتی، اعظم سادات دلبری، آرزو روشناس، نفیسه زاجکانیها، حسین سرآبادانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه‌بهرامی، مریم شاهرودی، فاطمه شعشعانی، پریا شفیعیان، فاطمه صبا، بهروز علی‌محمدی، کوروش فهیمی، شروین قطعه‌ای، امیربهرام کاویان‌پور، نسرین کوچک‌خانی، کسری کیانی، مریم معینیان، علی منانی، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، نیما نکویی‌فرد، حسین نورعلی، رزیتا یاراحمدی و امیر حکیمی صداپیشه‌های این اثر بوده‌اند.

این سریال ماجراهای پنج پرستار است که به تازگی در بیمارستان سنت ماری مشغول به کار شده‌اند و باید با مشکلات شغلی در محیط کار کنار بیایند و به بیماران کمک کنند.

درامی که بیشتر اتفاقات آن در بیمارستان پیش می‌آید و به رابطه پرستار و مریض‌ها با هم می‌پردازد و در عین حال بیننده را با مشکلات زندگی شخصی هر یک از این افراد نیز آشنا می‌کند. کاراکترهای اصلی هم شخصیت‌هایی ساده، اما پویا هستند که برای سلامت بیماران تلاش می‌کنند و بیشتر بر جنبه ارزشمند کار آن‌ها تکیه شده. مجموعه به علت ساختار غیرخطی که دارد و تکه‌هایی از زندگی و روابط هر یک از شخصیت‌ها را نشان می‌دهد، توان جذب مخاطب را دارد و سرگرم کننده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش‌کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه دو، برای مخاطبان پخش شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای خبر/

کد خبر 760947

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =