جنایت ۸۰ ساله صهیونیست در حال پایان است

امام جمعه باقرشهر و کهریزک گفت: صهیونیست مثل حیوانی که در لحظات آخر عمرش است فقط چنگ و لگد می‌اندازد.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام جمعه باقرشهر و کهریزک در خطبه‌های نمازجمعه، اظهار کرد: دشمنان برنامه‌های زیادی داشتند که شل‌حجاب و بدحجاب را به سمت برهنگی ببرند، ضربه‌هایی هم زدند اما همین افراد مقابلشان ایستادند.

وی تصریح کرد: همه ما باید تلاش کنیم در از مراکز فرهنگی گرفته تا تک‌تک افراد جامعه که فرهنگ‌سازی مناسبی در مسئله حجاب صورت گرفته و دشمن فکر ضربه‌ زدن به ملت ما را از سر بیرون کند.

خطیب جمعه بخش کهریزک یادآور شد: در قضاوت‌ها جزئی‌نگر نباشیم و کلان موضوع را ببینیم مثلاً در درگیری‌های این روزها چند کشته می‌بینیم فقط به بخشی از ماجرا حساس نشده و در مجموع پیروزی مردمی را ببینیم که برای دفاع از وطن و اهداف خود جان خود را داده‌اند.

حجت‌الاسلام باقری بیان کرد: همچنین در قضاوت‌ها می‌بایستی معرفت تاریخی داشته و فراموش نکنیم، ببینیم ما کجای کار بودیم، شیعیان در تاریخ کجا بوده‌اند، امروز ما طبق وعده الهی با یاری خدا و دین او پیروز هستیم و خدای متعال نیز ما را یاری خواهد کرد.

وی ادامه داد: ارتش اسرائیل طبق گفته‌های خودشان رتبه اول در خاورمیانه و در دنیا چهارم هستند، این ارتشِ تا دندان مسلح پس از ۴۰ روز چه شده است که به بیمارستان‌ها، به کودکان و به اتاق‌های عمل حمله می‌کند.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک متذکر شد: صهیونیست از این ۴۰ روز، ۲۰ روز حمله زمینی را شروع کرده که بیابان‌های غزه را بگیرد، آیا این شکست مفتضحانه برای اسرائیل نیست؟

حجت‌الاسلام باقری خاطرنشان کرد: در همه‌ی کشورها مردم بیدار شدند و افکار عمومی علیه آمریکا و صهیونیست‌ها است که پیروزی مردم غزه است، پس جزئی‌نگر نباشیم پیروزی را در کل ببینیم.

وی افزود: درست است که کشته شدن پنج هزار کودک دردناک است و دل هر آدمی را به درد می‌آورد اما نشان از پیروزی مردم فلسطین دارد چرا که اسرائیل مثل حیوانی که در لحظات آخر عمرش است فقط چنگ و لگد می‌اندازد و این جنایت ۸۰ ساله در حال پایان است.

امام جمعه بخش کهریزک گفت: ما به گفته حضرت زینب (س) در طوفان الاقصی چیزی جز زیبایی ندیدیم، درست مثل صحرای کربلا که از پیرمرد تا کودک شیرخواره را قتل عام کردند.

حجت‌الاسلام باقری مطرح کرد: مقاومت و ایستادگی و عشق مردم به کشورشان زیبا است و ابن‌زیادها و یزیدها این مسئله را درک نمی‌کنند و مکتب امام حسین (ع) و اسلام را نمی‌شناسند.

وی ادامه داد: یادواره‌هایی که به یاد شهدا در این ایام گرفته می‌شود با طیف و قشری که برگزار می‌شود به کنگره عظیم شهدای کل بخش کهریزک در سال آینده ختم خواهد شد.

خطیب جمعه باقرشهر و کهریزک تاکید داشت: امیدواریم با حضور فردی بومی و تحصیل‌کرده به عنوان بخشدار بخشی که مغفول واقع شده است و در این منطقه غفلت صورت گرفته و افرادی که باید توجه داشته باشند نداشته‌اند.

انتهای خبر/*

کد خبر 761036

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =