جنگیدن با ظالم بهترین روش زندگی است

شهید «احد بزرگری» در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است: من نه تنها به خاطر جبهه رفتنم ناراحت نیستم بلکه جهاد در راه خداوند را بهترین راه می‌دانم و با ظالم جنگیدن را بهترین روش زندگی.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، شهید «احد بزرگری» در سال ۱۳۴۱ در شهر تبریز دیده به جهان گشود. وی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با آغاز دفاع مقدس رهسپار جبهه‌های نور شد و پس از چندی مجهادت در راه اسلام، سرانجام در تاریخ هشتم شهریور ماه ۱۳۶۵ در جبهه‌های جنوب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرازی از وصیت‌نامه شهید:

ای مردم مسلمان و حزب‌الله ایران و جهان! به امام لبیک بگویید و هرگز زیر بار ظلم نروید و با ظالمان بجنگید که پیروزی با شماست و از مرگ نهراسید که روزی مرگ به سراغ شما خواهد آمد.

اینجانب احد برزگری می‌خواهم نیت خود را بیان نمایم. من نه تنها به خاطر جبهه رفتنم ناراحت نیستم بلکه جهاد در راه خداوند را بهترین راه می‌دانم و با ظالم جنگیدن را بهترین روش زندگی. خوشحالم از آن هستم که چنین سعادتی نصیبم شد و توانستم در چنین جبهه‌ای حضور داشته باشم که یک طرف آن اسلام و طرف دیگر آن کفر است.

اکنون نیروی ایمان است که باید با کفر بجنگد و کافر را ریشه‌کن کند و با ریختن خون کافر، پیروزی اسلام حتمی است. اکنون وظیفه هر مسلمان است که در جبهه حضور داشته باشد و نگذارد که اسلام شکست بخورد و من هم وظیفه وجدانی خویش می‌دانم که در جبهه باشم و با کفر بجنگم.

۱۰/۸/۶۸
احد بزرگری

انتهای خبر/

کد خبر 761071

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =