کد خبر 761093
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۵
«شهر به شهر» همراه با شبکه آموزش

مستند «شهر به شهر» شبکه آموزش سیما، به تهیه‌کنندگی شهرام قدیری و کارگردانی محسن دانشور، با حضور در شهرهای مختلف کشور بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری رابه تصویر کشیده و نوجوانان نخبه هر شهر را معرفی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، مستند «شهر به شهر»، یکی از تازه‌ترین تولیدات شبکه آموزش سیما است که هم اکنون در مرحله تصویربرداری در شهرهای مختلف ایران است.

مستند «شهر به شهر» سعی دارد با سفر به شهرها و استان‌های مختلف کشور علاوه بر به تصویر کشیدن بناهای تاریخی و جاذبه‌های گردشگری به معرفی نوجوانان نخبه کشور که توانسته‌اند در بخش‌های مختلف دانش بنیان اختراعات خود را به ثبت برسانند گفتگویی صمیمی داشته باشد.

همچنین این مستند قرار است، همراه نخبگان وارد شهرهای مختلف شده و به معرفی اماکن تاریخی بپردازد.

به گفته محمد غفاری، مدیر تامین برنامه شبکه آموزش «شهر به شهر» در هر استان بنا به پتانسیل‌های هر منطقه بخشی از فرهنگ و تمدن و استعدادهای هر شهر را برای مخاطب معرفی می‌کند.

این مستند در ۴۰ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای در حال تولید است و گروه پیشرو تولید در حال بررسی و هماهنگی‌های لازم با استان‌های مختلف کشور هستند.

مستند «شهر به شهر» به تهیه‌کنندگی شهرام قدیری و کارگردانی محسن دانشور و به سفارش تامین برنامه شبکه آموزش سیما در دست تولید است.

منبع:‌ باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای خبر/

کد خبر 761093

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =