سخنان امام را سرمشق زندگی خود قرار دهید

شهید محمود مسعودی‌پور در قسمتی از وصیت‌نامه خود آورده است: «ای امت اسلام مانند همیشه هوشیار و هوشیارتر باشید و سخنان امام را سرمشق هر لحظه از زندگی خود قرار دهید و از تکالیف شرعی غافل نباشید.»

به گزارش پایگاه خبری «تهران نیوز»، «شهید» شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

وصیت‌نامه شهید محمود مسعودی‌پور

«بسم الله الرحمن الرحیم

به نام آن یگانه معبودی که هستی در ید اوست و جان‌ها به فرمان او آن خدایی که کس نتواند شکر نعمتش به جا آورد مگر قطره‌ای از دریا و آن هم با شهادت خالصانه و فقط در راه خدا؛ پس بارال‌ها رحمی به حال این بنده حقیر و مسکین و گناهکارت کن و شیرینی شهادت این روش انبیاء را به من عنایت فرما بلکه از این طریق بتوانیم ذره‌ای به تو نزدیک‌تر شوم و از شرمساری روز محشر در امان.

ای خدا تو خود بهتر می‌دانی که بنده جوانت چه آرزوها و آمالی دارد که کندن و دل بریدن از آن‌ها کار مشکلی است مگر خودت اراده آن بریدن و دل کندن را در قلب انسان جای‌ دهی و آن را به بندگانت ارزانی بداری.

به منافقان بگویم که نه من بلکه تمام کسانی که در راه خدا پیکار می‌کنند با چشمانی باز و قدم‌های استوار پا به این راه مقدس می‌گذارند.

دشمنان خیال نکنند سربازان خمینی بت‌شکن، انسان‌هایی ناآگاه هستند بلکه آن‌ها از خوبان عالم بشریتند و این راه را با چشمی باز انتخاب کرده‌اند.

ای امت اسلام مانند همیشه هوشیار و هوشیارتر باشید و سخنان امام را سرمشق هر لحظه از زندگی خود قرار دهید و از تکالیف شرعی غافل نباشید و ندای امام و یار مستضعفین را در هر زمان و مکان با جان و دل لبیک بگویید.

مبادا خدای‌ ناکرده قلب ایشان از شما ناراضی شود، تا جایی که در توان دارید هر کس به هر طریقی راه شهدا را پیموده و تا نابودی کامل کفر در جهان از پای ننشینید تا از رستگاران عالم در نزد خدا شوید و به منافقان کوردل مجال ندهید که حیثیت جامعه شما را به بازی بگیرند، چون مؤمن باید زیرک باشد مبادا خدای‌ نکرده با این رفتار خون شهدا را نادیده بگیرید، چون آن‌ها برای عظمت از دست رفته این ملت جان خود را در طبق اخلاص نهاده‌اند.

از خداوند تبارک و تعالی خواهانم این نعمت عظیمی را و آن قلب تپنده امت اسلام را برای این ملت تا ظهور آن حجت بر حق امام زمان (عج) حفظ و مستدام بدارد و مسلمین را بر کفر مخصوصاً ملت یهود مسلط بدارد که از بدترین مردم نزد خداوند هستند.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته.»

انتهای خبر/

کد خبر 761106

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =