هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک صهیونیست‌ها منهدم می‌شود

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آنها خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین همایش تخصصی حرفه‌ای سراسری حسابرسی مطهر که صبح امروز (دوشنبه) در مرکز همایش‌های نورالرضا (ع) برگزار شد، با اشاره به اینکه مردم مظلوم و بی‌گناه غزه تحت بمباران‌های شدید صهیونیست‌ها هستند، اظهار کرد: صهیونیست‌ها می‌خواهند پیروزی را با غلبه بر کودکان و نوزدان و بمباران مردم مظلوم غزه ترسیم کنند و هر روز در معرض تهاجم و فرسایش فلسطینی‌ها هستند، آنها در درون غزه منتشر شدند و خودشان را در دسترس مجاهدان مسلمان قرار دادند تا هر روز حداقل ۱۵ دستگاه تانک و چندین نفربر منهدم شود و تعدادی از آنها به هلاکت برسد.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها در اخلاق شکست خوردند، در سیاست منزوی شدند و در تاکتیک احمقانه عمل کردند، یادآور شد: صهیونیست‌ها در حال تکرار اشتباهات خود هستند و فروپاشی و زوال آنها در اشتباهات است. آنها به مقاومت مردم مظلوم و با ایمان فلسطین و اشتباهات خود باختند، فلسطین با عزت شده و غزه به اندازه یک جهان وسعت پیدا کرده و آمریکایی‌ها در جهان کوچک شدند و حتی در سرزمین‌های خودشان جایی برای نفس کشیدن ندارند و باید در کاخ‌هایشان محبوس بمانند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه جهان در حال تغییر و اسلام در حال گسترش است، خاطرنشان کرد: فلسطینی‌ها در نبرد پیروز خواهند شد.

منبع: تسنیم

انتهای خبر/

کد خبر 761114

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =