کودکان غزه با قوه ایمان در مقابل دشمن ایستاده‌اند

فرمانده سپاه سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: کودکان غزه با دستان خالی در مقابل دشمن ایستاده‌اند و خداوند وعده داده که با تکیه بر قوه‌ ایمان، پیروزی نزدیک است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، سردار احمد ذوالقدر عصر امروز در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ استان تهران در پیشوا ضمن اشاره به شرایط فعلی مردم غزه و جهان‌بینی امام خمینی (ره)، اظهار کرد: بسیج خدمتگزار و خادم مردم و خدمت در آن یک کار مقدس است.

وی بیان کرد: امروز در هفته بسیج جشن خدمتگزاری به مردم را می‌گیریم، امروز آغاز یک جهش خدمت و به نمایش گذاشتن آن است.

فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به دستور تشکیل بسیج در پنجم آذر ۱۳۵۸، عنوان کرد: ۱۰ ماه پیش از حمله عراق به کشورمان، امام راحل فرمان تشکیل بسیج را صادر کرد.

سردار ذوالقدر خاطرنشان کرد: در فرمان تشکیل بسیج آموزه‌هایی از جمله آموزش نظامی، تأکید بر معرفی مساجد به عنوان سنگر است و واجب بودن دفاع بر هر زن و مرد بیان شد و بر پایه آن‌ها توانستیم آمادگی‌مان را بالاتر ببریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: شهرستان پیشوا ۳۷۰ شهید را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده که پیشران آن‌ها شهدای کفن‌پوش پیشوا و ورامین هستند، همچنین این شهرستان ۳۰ شهید مدافع حرم دارد.

فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با اشاره به اینکه پاداش شهید با خداست و خداوند مزدش را می‌دهد، تأکید کرد: حیف است که ما بمیریم در حالیکه خداوند در قرآن می‌فرماید شهدا زنده‌اند. به طور مثال حیف بود اگر شهید سلیمانی شهید نمی‌شد، در حالیکه با شهادت جاودانه شد.

سردار ذوالقدر گفت: به دنیا نیامده‌ایم که بمیریم و چه بهتر و زیباتر است که مانند شهدا مسیر را پیدا کنیم و همچون آنان زنده بمانیم، گاهی پدران و مادران شهدا نیز شهیدان را نشناختند، مانند حسین فهمیده آن نوجوان ۱۳ ساله‌ای که امام او را شناخت، البته شهدای مدافع حرم اجر دو شهید را دارند چرا که درک و فهم موقعیتشان بالا بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث غزه اشاره و اظهار کرد: دین، جغرافیا و مرز ندارد و امروز اگر اراده باشد در ایران اسلامی علاوه بر مردان و جوانان، بانوان نیز حاضرند برای دفاع از مردم غزه بروند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران افزود: دشمنان اهمیت وجودی جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب را فهمیده‌اند و به همین دلیل به ولایت و امامت و بازوان ولایت مثل سپاه و بسیج و امنیت و انتظامی و ... حمله می‌کنند.

سردار ذوالقدر تاکید کرد: در سال ۱۴۰۱ یک جنگ ترکیبی کامل برای حمله به ایران به وجود آمد، دشمن حتی به خیابان و راه و ترابری و ... نیز حمله کرد اما فهم مردم باعث شد که باز هم شکست بخورد.

وی با اشاره به اینکه ۱۰ سال پیش رهبر معظم انقلاب فرمودند باید ۱۰ میلیون حافظ قرآن داشته باشیم، تصریح کرد: تاثیرات قرآن را می‌توان در غزه دید، مثل کودک ۱۱ ساله‌ای که در زمان عمل جراحی بدون هیچ داروی بیهوشی و بی‌حسی مقاومت می‌کند و در همان حال قرآن می‌خواند.

فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با تأکید بر اینکه کودکان و مردم غزه با دستان خالی ولی قوه‌ ایمان قوی رویاروی دشمن ایستاده‌اند، بیان داشت: خداوند متعال وعده داده که با تکیه بر قوه‌ ایمان، پیروزی نزدیک است و از این مشکلات عبور خواهیم کرد.

انتهای خبر/

کد خبر 761125

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =