در هر کجا هستید به اسلام خدمت کنید

در وصیت‌نامه شهید «اکبر زمان‌زاده» آمده است: به تمام جوانان حزب‌الله، تمام بسیجیان و جوانان می‌گویم که نگذارند که این منافقین شکست خورده حرکتی از خود نشان دهند و پاسدار حرمت خون شهیدان باشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، شهید اکبر زمان‌زاده خرداد ماه ۱۳۴۲ در مزرعه حاجیزینل از توابع نصرآباد پیشکوه شهرستان تفت به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در دبستان خرد و دوره راهنمائی را در مدرسه سعدی نصرآباد به پایان رسانید اما دیپلم تجربی را در سال ۱۳۵۹ از دبیرستان ایرانشهر یزد کسب نمود.

اکبر پس از اخذ دیپلم مدتی به کارگری و همکاری با جهاد سازندگی اشتغال داشت و علیرغم پذیرفته شدن در تربیت معلم یزد، از طریق بسیج سپاه به جبهه‌های جنگ عزیمت کرد تا معلم تاریخ شود. شهید زمان‌زاده آموزش‌های نظامی را در اصفهان فرا گرفت و به مهاباد اعزام شد. مدتی به پاکسازی منطقه عملیات مشغول بود و عاقبت در تاریخ ۱۳۶۲/۱/۷ در اطراف مهاباد به دست اعضای حزب کومْله به درجه رفیع شهادت نایل آمد و پس از بیست روز پیکر پاکش به خاک سپرده شد.

در بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهید دانشجو «اکبر زمان‌زاده» می‌خوانیم:

سلام بر مهدی (عج) و سلام بر نائب برحقش امام خمینی و سلام بر پیروان راستین ایشان و سلام بر تمام شهدا از هابیل تا حسین(ع) و تمام شهدای کربلاهای ایران.

شهادت همچون میوه‌ای است که آن را نمی‌توان کال از درخت چید و شهید آگاه است و برای وصول به این آگاهی باید سرمایه‌گذاری عظیم کرد باید خدا و قرآن را شناخته و با پوست و گوشت خود آن را لمس نماید یا به عبارت دیگر از مرحله ایمان و جهاد گذشته تا به مرز شهادت برسد، شهادت را آن زمان شیرین‌تر احساس خواهم نمود که پیروزی اسلام بر کفر تمام شده جلوه نماید و کفر و مزدوران کفر قابیلیان قرن بیستم بر لجنزار تاریخ فرستاده شوند.

ای امت مبارز! نکند که روزی برسد که خمینی این پیر شجاع ما این رهبر گرانقدر ما این خورشید تابنده عصرمان را فراموش کنید و نکند لحظه‌ای برسد که اسلام بدون یاور بماند و نمی‌ماند من مطمئنم تا آخرین فرزندی که در ایران زنده بماند بر علیه شرق و غرب خواهد تازید و فریاد اسلام پیروز است او جهان را به لرزه خواهد افکند.

ای مادر عزیز و مهربانم! اگر من در مدت عمرم فرزند خوبی برای تو نبودم مرا عفو نما و شیرت را بر من حلال نما و شاید هم برای مردم این محل هم فردی نالایق بودم آنها مرا عفو نمایند و اگر من تهمتی یا غیبتی به آنها زده‌ام یا مالی و یا میوه‌ای از آنان خورده‌ام آنان مرا ببخشند و تمام مرا حلال کنند شاید خدا مرا ببخشد و از گناهان من درگذرد.

و تمام جوانان حزب‌الله تمام بسیجیان و جوانان می‌گویم که نگذارند که این منافقین شکست خورده حرکتی از خود نشان دهند و شما همه باید پاسدار حرمت خون شهیدان باشید و شما نباید جبهه‌ها را خالی نگه دارید و این امام امت و اسلام را تنها بگذارید این دنیا بالاخره رفتنی است و شما باید در روز قیامت جواب پس بدهید.

و به برادران و خواهران خود سفارش می‌کنم که باید راه شهیدان را ادامه دهید و به اسلام خدمت کنید در هر کجا که باشید چه در مدرسه و چه در خانه و جای دیگر و نماز و احکام اسلام را کوتاه نشمارید.

پدر و مادر عزیزم مخصوصاً مادر عزیزم زیاد برای من گریه نکنید و اگر هم گریه کردید بر حسین (ع) و یارانش که غریب‌وار شهید شدند، گریه کنید.

خداوندا! رضای من رضای تو است. پروردگارا مخواه که دشمنان تو بر ما پیروز شوند. به امید هرچه زودتر پیروزی اسلام بر کفر و برقراری حکومت الله در جهان.

انتهای خبر/

کد خبر 761137

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =