بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران در مجلس

جلسه بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، جلسه بررسی تقاضای استعفای الیاس نادران نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی در مجلس شورای اسلامی در حال برگزاری است.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه امروز (سه‌شنبه،۳۰آبان) مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس تعدادی از نمایندگان درخواست برگزاری جلسه غیرعلنی داشتند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبق آیین‌نامه، آقای نیک‌بین نماینده متقاضیان برگزاری جلسه غیرعلنی، به مدت ۱۵ دقیقه اظهارنظر می‌کند و پس از آن برگزاری جلسه به صورت غیرعلنی به رأی گذاشته می‌شود، اگر رأی آورد، جلسه ادامه می‌یابد، در غیر این صورت جلسه به صورت علنی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس ماده ۱۰۲ این روند با تقاضای ۱۰ نفر از نمایندگان پیش می‌رود و پس از سخنان نماینده متقاضی، حداکثر در دو نوبت یک نماینده مخالف حداکثر تا ۱۵ دقیقه صحبت می‌کند، در صورت تصویب حاضران رسیدگی در جلسه غیرعلنی ادامه می‌یابد و در غیر این صورت جلسه به صورت علنی در روال عادی برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

انتهای خبر/

کد خبر 761142

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =