تسریع در امر ظهور با تجمیع و بسیج میسر می‌شود

امام جمعه بخش کهریزک گفت: اگر می‌خواهیم ظهور حضرت حجت زودتر شکل بگیرد راه آن تجمیع، یک‌دل بودن و بسیج است که ما را برای یک هدف مشترک دور هم جمع می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «تهران نیوز»، حجت‌الاسلام والمسلمین باقری امام جمعه باقرشهر و کهریزک در شروع خطبه‌های نماز جمعه این هفته بخش کهریزک، اظهار داشت: در فضای مجازی شبهه‌افکنی می‌شود که نظام اسلامی صلاحیت و شایستگی ندارد، باید در پاسخ گفت پس چگونه می‌شود همین نظام در سال‌های دفاع مقدس و بدون تجهیزات خاص با دنیا مقابله می‌کند.

وی ادامه داد: یا در بسیای از مسائل روز دنیا مانند تکنولوژی روز و موضوعات علمی و پزشکی زبانزد دنیا و در مقام‌های اول جهان باشد.

امام جمعه بخش کهریزک تأکید داشت: امام سال ۵۷ همان امام سال ۴۲ بود اما چطور امام (ره) نتوانست سال ۴۲ انقلاب را به ثمر بنشاند؟ به این دلیل که مردم و گروه‌های مختلف یک‌دل و یک‌زبان نبودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین باقری یادآور شد: درست مانند دوران امام علی (ع)، امام حسین (ع)، امام حسن (ع) و دیگر معصومین که به دلیل آماده نبودن و یک‌دل نبودن مردم حرکت درستی صورت نمی‌گرفت.

وی افزود: امروز نیز به این شکل است و مؤفقیت ما در گرو کار جمعی است که کارایی را بالا می‌برد و همین هماهنگی شاه را از کشور بیرون راند.

خطیب جمعه بخش کهریزک تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس حتی کسانی که هم‌زبان و هم‌دین نبودند با یکدیگر همراه شدند و حماسه‌ای بزرگ و عظیم را رقم زدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین باقری گفت: امام فرمودند اگر تمام کشورهای مسلمان یک سطل آب بریزند اسرائیل را آب برده است و امروز این اتفاق در حال شکل‌گیری است.

وی ادامه داد: شکست زودهنگام اسرائیل از جهات مختلف رقم خورد و مردم مقاوم فلسطین با موشک‌های خود بدون کمک هیچ کشوری توانستند پس از ۸۰ سال در مقابل این جنایت ایستادگی کنند.

امام جمعه باقرشهر و کهریزک عنوان کرد: ملت فلسطین ۱۵ هزار شهید دادند که نزیک به ۱۰ هزار نفر آن‌ها زن و کودک بودند؛ کسانی که سال گذشته شعار زن، زندگی، آزادگی می‌دادند کجا هستند، آیا این مقام زن است؟ این زندگی شایسته است یک انسان است؟ و یا این آزادی است؟

وی خاطرنشان کرد: اگر می‌خواهیم ظهور حضرت حجت زودتر شکل بگیرد راه آن تجمیع، یک‌دل بودن و بسیج است که ما را برای یک هدف مشترک دور هم جمع می‌کند.

انتهای خبر/*

کد خبر 761230

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =